Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40
Like Tree14Likes

Thread: BFK Brestovik (ex Borussia)

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348

    BFK Brestovik (ex Borussia)













    Kao sto sam rekao preimenovao sam tim i jutros je dovedeno nekoliko pojacanja:









    Last edited by Ivanmil; 03-21-2015 at 03:51 PM.
    nsretkovic and Cat Harrison like this.

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Lepa kupovina i srecno sa novim imenom

  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Lepa kupovina i srecno sa novim imenom
    Hvala

  4. #4
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348

    Posle prve nedelje sezone ovako izgleda tabela,dosta tesko ce biti da se osvoji titula posto ima dva tri bas nezgodna protivnika.
    Liga sampiona za sad sam prvi u grupi sa jednim remijem i dve pobede,ocekivanje 1/4 finale.
    Kup jos uvek u igri cilj odrzati se sto duze.
    Kako prolazim nivoe sve su tezi i tezi protivnici na svim fontovima ali dobro budzet sam obezbedio za par sezona jos malo da pojacam tim i to je to.
    Cat Harrison likes this.

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348








    Tajlandjanin je doveden pre nekih nedelju dana,ovaj ml pre cini mi se tri dana a ova dojica pre nekoliko min.
    DLDC i DCDR su mi jos potrebni i to bi bilo to
    Cat Harrison likes this.

  6. #6
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348


    DLDC je stigao ostaju DCDR i MR(ako ima i AMR poziciju jos i bolje) .
    Odlucio sam da tankujem sezonu jednostavno me ubi random,znam necu igrati ligu sampiona sledece sezone ali nije ni vazno obezbedio sam budzet za par sezona
    Liga sampiona nekako sam prosao u 1/4 finale.
    Cat Harrison likes this.

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Rezime sezone:
    Liga Nije moglo gore upao sam u ligu sa dosta jakim timovima u najboljem slucaju borio bih se za cetvrto mesto ovako moja odluka je bila da tankujem sezonu.Tako da za sledecu sezonu imam bas jak tim(naravno ako sutra ujutru nadjem nesto kvalitetno bice jos jaci) .
    Liga sampiona Imao sam tim za osvajanje ali posto sam tankovao sezonu nije mi se isplatilo da troslm bustere morala,ni ovaj tanjir(trece mesto) nije lose.
    Kup Ispao sam odavno.
    Ocekivanja u sledecoj sezoni Naravno titula i stici sto dalje u kupu.
    Sutra ujutru prioritet za dovodjenje je DCDR,MR po jedan kom,ostale pozicije su dobro pokrivene mada ako se nadje jedan napadac i golman mogli bi da se dovedu.
    Last edited by Ivanmil; 10-19-2013 at 11:10 AM.

  8. #8
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Rezime sezone(pet kola pred kraj) :
    Liga: Pocelo je sa dva sokantana poraza u prvih pet sest kola od tada je krenulo sve na bolje tri pobede me dele od titule.
    Bez lige sampiona ove sezone.
    Kup: Prosao sam dva rivala ali protiv treceg jednostavno nisam imao sanse.
    Cat Harrison likes this.

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Osvojena titula dva kola pre kraja.
    Sutra na otvaranju sezone valjalo bi naci: gk,dldc,dcdr,mr,ml i st po jedan kom.

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348

    Liga: Dosta teska pred starih nezgodnih protivnika(Partizan,Nevena,Predrag,Barselona,
    Mladost i Edvin) sa kojima sam igrao u proslim sezonama tu su jos dva bas jaka tima Chicago i BVB.
    Ostali nisu toliko jaki uz dosta srece bixu medju cetiri(tankovanje mi nije resenje jer se mnogo gubi zbog neigranja u ligi sampiona) .
    Na otvaranju sezone nikad gore samo jednog golmana sam nasao da vredi,juce jutri je bilo bolje pa sam pazario po jedan kom st mr ml i
    2 kom mc za ukupno 15 tokena,jutros sam nasao jednog dcdr za jedan token je doveden ali mora na pt.
    U narednim danima potrazi cu dcdr dldc mr ml(to su prioriteti) naravno sve zavisi od ponude ako se nadje jos neki povoljan doves cu ga

Page 1 of 4 123 ... LastLast