Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
Like Tree14Likes

Thread: BFK Brestovik (ex Borussia)

  1. #21
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Zasto ne pokazes aukcije koje nisi pobedio?

  2. #22
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Zasto ne pokazes aukcije koje nisi pobedio?
    Nisam ih slikao
    Taman sam zaboravio na te aukcije prvog dana sezone,par igraca sam igrbio od tebe,jednog ili dva od nekog Bosanca Enko se zove cini mi se,i par tokena sam izgubio cini mi se treceg dana sezone protiv Aleksandra jednog od najjacih igraca (naravno i Djalovica Klisura je medju jacima) ,mogao si bar jednog da mi prepustis

  3. #23
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Rezime na povini sezone:
    Liga: devet pobeda i cetiri poraza i trenitno treca pozicija,cilj zavrsiti na jednoj od prve cetiri pozicije.
    Liga smpiona: prvi u grupi i u osmini finala pobeda 5-1,moguci protivnik u cetvrt finalu dosta jak.
    Kup: posle dosta vremena u cetvrt finalu sam protivnik slicnog kvaliteta.
    Opsti utisak: sezona koja obecava tim je skoro skoro ceo promenjen,iz prethodne sezone ostalo mi je samo sest igraca:
    Golman Mircevic,levi bek i half Danac Rasmunsen,isto levi bek i half Korejac Jon,desni bek i half Brazilac Moisele,levi vezni i krilo Bugarin Janev i napadac Irac Irvin,
    Imam dve podjenake postave sto mi je bio i cilj mozda dovedem jos nekog naravno ako se pojavi na tl jedan desni bek i half i jedan levi vezni.

  4. #24
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348

    Zavrsni rezime sezone:
    Kup: Igrano cetvrt finale pomak u odnosu na prethodnih cetiri pet sezona kad sam ispadao u prvom ili drugom kolu.
    Tim koji me je izbacio igrao je finale.
    Liga sampiona: Zreb kao za kup pola timova 14. nivo(kao ja) a pola 15. nivo,dalje od cetvrt finala nisam mogao.
    Isto kao u kupu tim koji me je izbacio igrao je finale inace je 15. nivo.
    Liga: Na kraju drugi,pocelo je sasvim solidno jedan poraz posle nekoliko pobeda par utakmica nisam pratio ko za inat u obe porazi.
    Onda krece sistem toplo-hladno tj gubim utakmice ili igram nereseno sa slabijim ekipama i tu sam izgubio prvo mesto,inace ovog prvog sam dobio obe utakmice,od sest timova iz prethodne sezone jos dva pored mene su izborili promociju(Asteri i Radnicki) .
    Sutra pocinje nova sezona nemam prioritete za dovodjenje mozda po jedan GK DLDC sve ostalo zavisi od ponude.

  5. #25
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Transferi od pocetka sezone:

















    Do sad 17 igraca kupljeno za 34 tokena (prosek 2 tokena po igracu).
    Vazna napomena ja sam nivo 15 svake sezone kupim po par igraca cim se otvori tl ali ako vidite Djalovica klub se zove Djalovica klisura nikako ali nikako ne kreci te u rat sa njime spreman je da za igraca potrosi i preko 20 tokena.

  6. #26
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Odlični igrači za ne tako veliku količinu tokena. Nadam se da će se na terenu pokazati.

  7. #27
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Odlični igrači za ne tako veliku količinu tokena. Nadam se da će se na terenu pokazati.
    Za sad su dobri inace dva Dc su dovedeni za pt posto sam bio slab na levom beku jedan je vec istreniran,drugi za par dana postaje levi bek.

  8. #28
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Hebote..ja jucer potrosio 23 tokena za jednog igraca, za 8 igraca sam dao preko 80 tokena ako ne i 100..svaka cast na ovome
    Sezona 27, Level 27


  9. #29
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by Slobodni View Post
    Hebote..ja jucer potrosio 23 tokena za jednog igraca, za 8 igraca sam dao preko 80 tokena ako ne i 100..svaka cast na ovome
    Hvala inace za igraca dajem od 1 do 5 tokena ako mi bas treba onda idem do 10 tokena
    Aleksandar Ilok likes this.

  10. #30
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    Do sad 17 igraca kupljeno za 34 tokena (prosek 2 tokena po igracu).
    Vazna napomena ja sam nivo 15 svake sezone kupim po par igraca cim se otvori tl ali ako vidite Djalovica klub se zove Djalovica klisura nikako ali nikako ne kreci te u rat sa njime spreman je da za igraca potrosi i preko 20 tokena.
    Ja sam doveo samo 4 ili 5 sto pokazuje koliko sam tu aktivan i koliko ugrozavam druge igrace. Kao sto se vidi iz prilozenih slika ima igraca za svakoga (a DC/DMC, ST i MR koje si kupio su jos i veliki talenti).
    Kazes da za igrace dajes do 5, eventualno 10 T, ali si sa mnom bidovao preko 20, u vise navrata
    Ja npr. preko tebe ne bidujem i jos sam ispao zloca

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast