Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53
Like Tree11Likes

Thread: Borussia

  1. #11
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    Hvala upravu si za kup i uopste a jutros sam jos dodatno podmladio tim sad cu da postavim slike 3 jurtosnja transfera
    Одлично! Сад бих ти предложио да чуваш токене за наредну сезону и новац такође. А ови нек се развијају имаш одлична тим нека се развијају млади су нема потребе за још појачања!

  2. #12
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Одлично! Сад бих ти предложио да чуваш токене за наредну сезону и новац такође. А ови нек се развијају имаш одлична тим нека се развијају млади су нема потребе за још појачања!
    I ja sam tako nesto planirao novac mi treba za izgradnju stadiona a tokeni polako nakupi ce se.
    Inace sad sam izracunao prosek moje prve postave je 45,5 znaci 5* i jos ce da se razvijaju igram sva 3 takmicenja

  3. #13
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    I ja sam tako nesto planirao novac mi treba za izgradnju stadiona a tokeni polako nakupi ce se.
    Inace sad sam izracunao prosek moje prve postave je 45,5 znaci 5* i jos ce da se razvijaju igram sva 3 takmicenja
    Одлично. Предложио бих ти још, да ако градиш стадион, да то урадиш након првог дана сезоне чим извршиш куповину. Да би имао пара за први дан јер тада излазе најбољи и најскупљи играчи !

  4. #14
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Одлично. Предложио бих ти још, да ако градиш стадион, да то урадиш након првог дана сезоне чим извршиш куповину. Да би имао пара за први дан јер тада излазе најбољи и најскупљи играчи !
    Znam ja prvog dana tj prvih sat-dva po otvaranju sezone obavim 80% kupovine ali par sezona nije bilo dobrih(skupih 4* blizu 5*),pa
    sam zato ovih dana jutri oko 7 8 nalazio igrace sa 5*.Sad u banci imam oko 20M ali polako nakupice se novca za sledecu sez
    nsretkovic likes this.

  5. #15
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    Znam ja prvog dana tj prvih sat-dva po otvaranju sezone obavim 80% kupovine ali par sezona nije bilo dobrih(skupih 4* blizu 5*),pa
    sam zato ovih dana jutri oko 7 8 nalazio igrace sa 5*.Sad u banci imam oko 20M ali polako nakupice se novca za sledecu sez
    Кад већ играш у сва три такмичења накупиће се...само кидај до трипле круне!

  6. #16
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Кад већ играш у сва три такмичења накупиће се...само кидај до трипле круне!
    Bice tesko liga tu cu biti medju 4 sigurno,kup tezak rival ali prvu sam pobedio jedva 1-0 nadam se 1/8 a posle kako bude,liga sampiona grupu prolazim pa se nadam barem 1/4 inace u ligi mi igra druga postava sa par njih iz prve a prva kup i ligu sampiona

  7. #17
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Pola sezone je proslo evo kako trenutno stoje stvari kod mene:
    Liga trenutno sam prvi sa 6 bodova vise od drugog ali i utakmicom vise,ocekivanja prvo mesto mada bice tesko.
    Liga sampiona prosao sam u 1/8 ali bice tesko moj kvalitet je 43,8 a njegov 41,5 mada prva postava mu je dosta jaka,ocekivanja 1/2 mada ni 1/4 nije lose.
    Kup prosao sam na misice prvi mec pobeda 3-1 revans poraz 1-0 inace protivnik je bio 7. nivo kvalitet 43,8 ali prva postava skoro svi skauti,oekivanja dogurati sto dalje.

  8. #18
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Rezime sezone:
    Liga: Teza za osvajanje najbitnije da mi je kriza prosla imao sam par bas cudnih rezultata sad je najvaznije da je opet sve u mojim rukama.
    Liga sampiona: Prema ocekivanju igram polufinale malo je bilo tesko(bio sam drugi u grupi) sad se potajno nadam finalu a tamo sta vec bude.
    Kup: Imaju ci u vidu da sam prosle sezone ispao u drugom kolu ove je veliki napredak doduse i pre dve sezone sam igrao polufinale.
    Danas igram prvi mec i tesko da cu moci u finale ali i ovako sam prezadovoljan.
    Zakljucak: Sezona iz snova najbitnije je da sam popunio budzet(na kraju sezone ima cu oko 60M) i sa dva tri pojacanja eto me i sledece sezone u borbi za vrh.
    Potrebno da se kupi prvog dana sezone: DCDR,MR(po mogucnosti da ima i AMR) ostalo zavisi od ponude
    Shadow likes this.

  9. #19
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Transferi od jutros+ jedan od juce:








    Zakljucak: Dobar prelazni rok doduse nisam bas sve doveo koje sam hteo zato cu jos par jutara ustajati rano.
    Potrebni su mi: 1 golman i bar 1 dldc(naravno ako nadjem dva potpisujem) i to ce biti to do kraja sezone sto se tice transfera.

  10. #20
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Azurirani podatci o timu.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast