Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39
Like Tree18Likes

Thread: Fk NeYmaaR

  1. #31
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Cestitam,svaka cast
    nsretkovic likes this.

  2. #32
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    I evo krajnje statistike carobnjaka vec 4 sezone.



    I trece sezona uzastopno Dupla kruna ukupno 6. liga sampiona iz 9 finala i 7. Liga iz 13 nivoa, imamo 6 drugih mesta




  3. #33
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Svaka cast.

  4. #34
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7
    Da li znas kako se salje dres ili grb?

  5. #35
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    nsretkovic , moze updejt?
    Da li kupujes tokene, posto vidim da ti svake sezone Aguero ima 7 zvezdica?

  6. #36
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Legendarni klub je ugašen nakon osvajanja triplete posle 3 godina neigranja igre. Rip

  7. #37
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ipak smo Vaskrsnuli, treći ili četvrti put Doduše ne danas, već još prošle sezone kada je došao i 3D. Uzeli kup a ligu nam oteo tim sa 10% slabijim kvalitetom, čovek je lagano imao 25 1 0 u ligi punoj protivnika sa timovima 95% + kvaliteta Ove sezone se ne nadamo ničemu, poučeni prošlom sezonom, jer ćemo ove biti jedva 102-3% kvalitetni (prošle bili na skoro 7* ukupnog kvaliteta tima).

    Tim za ovu sezonu:


    Najveća očekivanja - RECEBA
    Prošle sezone treniran čak do 8*, međutim ništa specijalno od njega cele sezone. Iz nekog razloga mu igra ne broji utakmice u kupu i zato ih ima 0, ali i tu mu je prosek oko 1 gola po meču što s obzirom na kvalitet i nije neki golgeterski učinak. Nadamo se mnogo boljoj drugoj sezoni iako ne verujem da ću da ga treniram, bar sada, do 8*.


    Potencijalno iznenađenje - ADAM MOTOROLA
    Prošle sezone uglavnom igrao utakmice sa klupe jer je Receba bio forsiran, međutim nakon što sam dobio free poziciju iz Battle pass-a odlučio sam da njemu dodelim CAM poziciju i da ga više koristim ove sezone na CAM poziciji sa tim specijalitetom za Slobodnjake - prošle sezone je sa klupe dao par njih.


    Nisam igrao igru nekoliko godina, pa se vratio na sezonu ili dve 2018., pa opet prestao. Sada sam opet dao šansu igri jer mi je nedostajala i navikao sam se polako na mnooogo izmena koje su se desile u međuvremenu. Najviše mi smeta novi sistem aukcija jer je sada svakome data šansa da biduje sa maksimalnim brojem tokena i sada sa dosta manje "oduševljenja" i "radovanja" winam aukcije, jer su to sve uglavnom aukcije gde moram da potrošim 40+ tokena na solidnog igrača, za razliku od OG dana gde je moglo i trebalo da se taktizira jer su se gubili tokeni
    Trening/bonus sistemi su okej, ali ako je to dodato sa ciljem da ti da veću kontrolu i da još više poboljšaš tim, kako mi to lik sa 10% slabijim timom uze titulu sa 25 1 0 a ja pratio svaku tekmu, trening bonusi uvek na 30+ %, kondicija, moral sve full i na kraju imao čak 7 kikseva. Liga je bila jaka i okej su ta 7 kiksa, mogu da pređem preko njih, ali da se lik sa 90% kvalitetom prošeta tom ligom... Ali dobro, valjda se vrati ove sezone(neće )...

  8. #38
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sistem je u osnovi isti

  9. #39
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Za aukcije, ako si na njih mislio, ne mogu da se složim. Kada je bio onaj star način bidovanja, sećam se organizovali smo svojevremeno (juče tražio tu temu) ligu gde igramo sa 35 tokena i opet većina menadžera imala konkurente za tripletu timove Sada, imam jedan account gde sam krenuo od 1. nivoa, bez 20 tokena ne mogu da dobijem skoro nijednog igrača sa više od 5* osim ako mi se baš ne posreći Jeste da se sad dobijaju tokeni i na "ovaj" i na "onaj" način, ali mi je to ipak malo ubilo draž, sada je u suštini kao u FIFA-i

    Što se treninga tiče tu se slažem, ali sam mislio na bonuse. Na osnovu mog iskustva od jedne i po sezone, ništa mi nisu doprineli. Imao sinoć jaku utakmicu, ja jači za 4% od protivnika, igram kući, obojica gledamo s tim što sam imao navijače za sveukupno +7% poseda. Svi bonusi sa treninga na maximumu, posed na utakmici je bio --- 50:50

    Čini mi se da je ispod haube igra/generisanje situacija ostala ista, s tim što sada to možemo da vidimo i u 3D. Što je baš kul, zato sam se i vratio. Već sada se vidi napredak u određenim situacijama tu u odnosu na prošlu sezonu

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234