Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Castiga jetoane

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    9

    Castiga jetoane

    Cine ma poate face sa inteleg cum functioneaza chestia cu castigatul jetoanelor,am inteles ca trebuie sa vizualizez niste filme bla,bla,bla,nimic clar.Ajutati-ma cu niste instructiuni,un ghid daca exista ceva,care sa poata fi inteles de oricine.
    Multumesc

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    azi am castigat 200 de jetoane,trebuie sa urmaresti un filmulet(reclama) de cca 2minute.vezi ca apare in josul pagini unde e reclama cu android.....Eu credeam ca da tokeni dar buni si astia)

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    9
    Wow!Stiu de acea reclama,dar cred ca te-ai exprimat gresit,''token=jeton'',cred ca ai vrut sa te referi la bani.

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    200 de jetoane pentru un filmulet?

  5. #5
    Rookie Mihai Hertz's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Romania
    Posts
    52
    nu cred ))) poate a vrut sa zica 2 jetoane .

  6. #6
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    credeam ca numai pescari sunt mincinosi ... )) mai minte omu dar nici chiar asa 1-2 tokeni mai credeam, eu de cate ori dau acolo sa vizionez ce au ei imi spun: Ne pare rau,insa nu avem oferte disponibile in acest moment.Va rugam sa reveniti mai tarziu. Si de 3 sap tot asa zice ....

  7. #7
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Petre Pele View Post
    azi am castigat 200 de jetoane,trebuie sa urmaresti un filmulet(reclama) de cca 2minute.vezi ca apare in josul pagini unde e reclama cu android.....Eu credeam ca da tokeni dar buni si astia)
    tu nu prea stii ce ai castigat ) token este sinonim cu jeton ,tu probabil si cel mai sigur ai castigat bani(cash)!

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    2
    Heii , unde este acea reclama ? imi poate face si mie cineva un print sau sa imi explice detaliat ? la mine e doar o reclama cu "joaca top eleven pe android / iphone "

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by andreidelux View Post
    Heii , unde este acea reclama ? imi poate face si mie cineva un print sau sa imi explice detaliat ? la mine e doar o reclama cu "joaca top eleven pe android / iphone "
    Acele clipuri apar ocazional.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Petre Pele View Post
    azi am castigat 200 de jetoane,trebuie sa urmaresti un filmulet(reclama) de cca 2minute.vezi ca apare in josul pagini unde e reclama cu android.....Eu credeam ca da tokeni dar buni si astia)
    Acele clipuri ofera doar bani si boostere (pachetele alea rosii, verzi, albastre).
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 1 of 2 12 LastLast