Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 64
Like Tree1Likes

Thread: La ce sa fii atent cand aci transferuri/licitezi.

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    De obicei dimineata devreme prinzi jucatori si din prima runda sau a doua si jucatori de 5 stele.

  2. #12
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Cel mai greu cu achizitiile sunt la level mic !! Dupa ce ve-ti avansa (ex. level 8 in sus )veti face achizitii mai usor,deoarece nu prea mai exista manageri activi in joc !

  3. #13
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Cel mai greu cu achizitiile sunt la level mic !! Dupa ce ve-ti avansa (ex. level 8 in sus )veti face achizitii mai usor,deoarece nu prea mai exista manageri activi in joc !
    Posibil sa fie asa cum spui dar, jucatori activi sunt in toate lvl cu atat mai mult in cele mari in lvl 1/2 sunt cel mai putini activi.

    Depinde daca te arunci la inceput de sezon dupa jucatori cat mai buni nu ai nici o sansa dar, daca privesti atent unele licitati jucatori cu 25-28 ani nu chiar punctaj maxim pt lvl la care esti ai sanse lejer sa achizitionezi jucatori cu un token.

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    92
    Multumim

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    evitati licitatiile la inceput de sezon, toti au bani si tokenuri

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    Eu am mai multi ''mohamezi'' ) la mne pe server.Cam cand ar fi cel mai bun timp sa licitez?

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Eu dimineata prind mereu jucatori buni,7-8 dimineata ore bune de transferuri.
    Dar problema la mine e ca de pe laptop am un delay ca sa zic asa,adica licitez la 1 sec sa zicem si imi arata ca am pierdut licitatia,imi merge foarte greu jocul de pe laptop,si de pe telefon nu vad notele la player.

  8. #18
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    E bine sa licitezi intre orele 7-9(jucatori tineri si cu abilitate),nu pe seara,unde se bat ca animalele pe un jucator de 30 ani...

  9. #19
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Eu sincer sa fiu,licitez la orice ora si iau jucatori cu 1-2 tokeni,rar sa dau mai multi de 4-5 !
    Cei care supralicitau am scapat de ei !)

  10. #20
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Eu sincer sa fiu,licitez la orice ora si iau jucatori cu 1-2 tokeni,rar sa dau mai multi de 4-5 !
    Cei care supralicitau am scapat de ei !)
    Esti la level mare...si nu prea se mai gasesc manageri activi...si cred ca din transferurile tale se regasesc tineri cu valoare mica,sau batranei(28-30 ani),nu???Daca vrei ceva de calitate,recomand sa cauti dimineata jucatori...

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast