Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 64
Like Tree1Likes

Thread: La ce sa fii atent cand aci transferuri/licitezi.

  1. #51
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Dimineata pana in ora 9 si seara dupa ora 12-1. Astea sunt orele cele mai bune

    De preferat sa fie in timpul saptamanii si sa aveti cel putin 10 tokeni cand incepi o licitatie.





  2. #52
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Da cel mai bine e dimineaţă începând de la ora 5 ,că doarme lumea şi seară ,dar mai greu seară ,cel mai bine e dimineaţă.

  3. #53
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Am mucato pe pielea mea seara.. la ora 2. Dar erau plin de irakieni, turci, chinezi. Cel mai sigur e dimineata

  4. #54
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    34
    Numa eu am ghinionul de a nu gasi jucatori de 5 stele deloc la licitatii? Deja m-am saturat, imi vine sa ma las de joc...:|

  5. #55
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Daca poti intra in timpul saptamanii pe la 6-7 dimineata .. e imposibil sa nu gasesti. Inainte cand lucram schimbul 3 chiar nu aveam stres )

  6. #56
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    34
    Uite e 7 dimineata si nu am nici un jucator de 5 stele:|

  7. #57
    Newbie Palade Iulian's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    RO-UK
    Posts
    37
    Eu sunt pe un server foarte ok! am foarte multi de 5 stele dar nu pariaza nimeni ! eu ma chinui sa vand 6 jucatori de 4 si 5 stele de la jumatatea sezonului....deci chiar nu este nimeni pe server...si jucatori buni tineri si batrani..

  8. #58
    Newbie Usturoi Valentin's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Dr Tr Severin
    Posts
    28
    Este relativa ora,mi s-a intamplat sa iau 15 jucatori cu 20 tokeni seara la 22 si sa licitez 40 tokeni pentru un jucator dimineata,depinde de noroc si ce natii ai pe server )
    Trup si suflet pentru culori!

    Level-37
    Campionate castigate-26
    Champions League castigate-15 din 23 finale
    Cupe castigate -3 din 6 finale

  9. #59
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    12
    Pun si eu o intrebare la care nu mi-a raspuns nimeni! Poate acum am noroc(?): Cum pot cumpara jucatori de 6-7 sau 8 stele de la alti manageri? Trebuie cumva mai intai sa cumpar de la impresari un anumit nr de jucatori de 6 stele pentru a avea acces la managerii care vand jucatori de 6,7 stele?

  10. #60
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Quote Originally Posted by Dinamo Pipera View Post
    Pun si eu o intrebare la care nu mi-a raspuns nimeni! Poate acum am noroc(?): Cum pot cumpara jucatori de 6-7 sau 8 stele de la alti manageri? Trebuie cumva mai intai sa cumpar de la impresari un anumit nr de jucatori de 6 stele pentru a avea acces la managerii care vand jucatori de 6,7 stele?
    Nu poti cumpara jucatori de 6,7 stele.Maxium e 5 si iti recomand sa ii cumperi pe aceea carora le mai trebuie un punct la calitate sa ajunga la 6 stele.

    Jucatori de 6 stele gasesti doar la impresar unde trebuie sa ai tokeni din greu





Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast