Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Cum să alegi jucătorul ideal de la impresar?

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    11
    Bun tutorial!

  2. #12
    Banned
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    203
    nici daca as avea nu as da bani pe impresar
    prea mult 50 tokeni

  3. #13
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Nu exista jucator ideal, asa cum nu exista formatie sau tactica ideala.

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    7
    Sa luam macar 2 jucatori pe sezon ? ) De unde? Un jucator la impresar e 50 de tokeni + $$$, iar in fiecare zi primesc un token, ca sa imi iau 2 jucatori imi trebuie 100 de tokeni => 100 zilei, iar un sezon are 28 de zile...

  5. #15
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Iuonak View Post
    Sa luam macar 2 jucatori pe sezon ? ) De unde? Un jucator la impresar e 50 de tokeni + $$$, iar in fiecare zi primesc un token, ca sa imi iau 2 jucatori imi trebuie 100 de tokeni => 100 zilei, iar un sezon are 28 de zile...
    Nu prietene, cei care cumpara jucatori de la impresar cumpara tokeni cu bani reali, nu asteapta sa stranga tokeni...

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    Multumim pentru tutorial.

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    Nu prietene, cei care cumpara jucatori de la impresar cumpara tokeni cu bani reali, nu asteapta sa stranga tokeni...
    Decat sa dau bani pe tokeni mai bine imi iau gandul de la jucatori... Mai ieftin iesi sa iei jucatori de la licitatii.

  8. #18
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Iuonak View Post
    Decat sa dau bani pe tokeni mai bine imi iau gandul de la jucatori... Mai ieftin iesi sa iei jucatori de la licitatii.
    Ieftin si curat.

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    iti poti luam jucatori de la impresar daca te deranjeaza cat de multi bani ai ))

  10. #20
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Fiecare face ce vrea cu banii. Si eu am bagat multi bani intr`un joc, daca stiti careva de bitefight .. eram in top 10 pe Romania. Dar bagam 50 euro pe luna. Acum pur si simplu nu vreau sa bag bani intr`un joc, care dupa 2-3 luni poate schimba grafica si sa nu imi mai placa.
    Dar nu se merita sa iei doar 2 intr`un sezon. Cel mai bine e sa sa bagi 50euro, si iti faci o echipa de 7 stele. Si cu acelasi 11 castigi si sezonul viitor. Deci iti trebuie investitie 110 RON pe luna.
    Acum sper sa nu va bagati alocatiile in top eleven )

Page 2 of 2 FirstFirst 12