Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: accidentari dese

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    1

    accidentari dese

    4 accidentari in aceeasi zi in 2 meciuri + un egal (2-2) cu o echipa mediocra 22.9 valoarea echipei si a mea de 38.7 la lvl 4 mi se pare cam aiurea ... poate este vre-un administrator sa ma lamureasca si pe mine de ce :-) . Multumesc

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Cum stai cu condiţia la jucători? Îi antrenezi peste zi des?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie RoBBBy's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    26
    Pai ai si tu grija sa fie odihniti cand ii bagi la antrenament sau cand ai meci, si sa aiba si un moral de la foarte bun in sus.

  4. #4
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Conditia jucatorilor e la pamant asta din cauza ca faci foarte multe antrenamente cu ei + meciuri amicale, e si normal cand ai un meci oficial sa ai multe accidentari,pe viitor mai nu mai fa asa des antrenamente cu ei,lasa-i sa respire )

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Catalin Ovidiu Mihai View Post
    4 accidentari in aceeasi zi in 2 meciuri + un egal (2-2) cu o echipa mediocra 22.9 valoarea echipei si a mea de 38.7 la lvl 4 mi se pare cam aiurea ... poate este vre-un administrator sa ma lamureasca si pe mine de ce :-) . Multumesc
    Incerca sa nu ii antrenezi prea des (asta ,daca o faci) si in al doilea rand,incerca sa le pastrezi conditia jucatorilor inainte de un meci cat mai ridicata(sa fie de cel putin 70% ) si sa aiba moralul cat mai bun!

  6. #6
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Accidentarile vin oricum si daca nu iti antrenezi jucatori sau faci alte meciuri pe langa cele oficiale, fac parte din joc. Sezonul trecut am avut 5 accidentari in 2 meciuri(pe final de sezon) fara sa fi jucat altceva de cat meciuri oficiale.

  7. #7
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Accidentarile vin oricum si daca nu iti antrenezi jucatori sau faci alte meciuri pe langa cele oficiale, fac parte din joc. Sezonul trecut am avut 5 accidentari in 2 meciuri(pe final de sezon) fara sa fi jucat altceva de cat meciuri oficiale.
    Asa este cum a zis si catalin, accidentarile oricum vin chiar si daca nu faci antrenamente. Si eu am avut 2 accidentari intr- un meci si erau cu moralul si conditia la maxim.

  8. #8
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Jucatorii se accidenteaza si fara antrenamente. Pe mine ma enerva cel mai mult cand se accidentau in meciurile amicale, dar am renuntat sa mai joc genul asta de meciuri.
    Am avut 4 jucatori accidentati din meciuri oficiale, astazi s-a vindecat unul dintre ei, ceilalti 3 mai au de stat pe tusa cateva zile..

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Cel mai aiurea e cand da altu amical cu tne si nu esti....akm e fain ca s-a schimbat si chiar daca se accidenteaza nu mai este valabil pt meciurile oficiale

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Cel mai aiurea e cand da altu amical cu tne si nu esti....akm e fain ca s-a schimbat si chiar daca se accidenteaza nu mai este valabil pt meciurile oficiale
    Nu mai sunt valabile accidentarile chiar daca baga el meci amical sau daca bagi tu?

Page 1 of 2 12 LastLast