Results 1 to 7 of 7

Thread: Pierderea echipei

  1. #1
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235

    Pierderea echipei

    In trecut mai jucasem Top Eleven cateva saptamani , iar apoi m-am lasat , dar dupa aceea am reinceput din nou peste vreo 9 luni ,iar toata munca de cand ma jucasem prima data disparuse si mi-am facut un club nou . As vrea sa stiu cat timp nu trebuie sa intri ca jocul sa se reseteze automat .

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    10
    Parca, dupa doua luni de inactivitate ti se sterge contul.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Din cate imi amintesc 72 de zile, acum daca a fost modificat ceva intre timp nu stiu dar nu cred. Bafta!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Eu nu am mai intrat multe luni, iar cand am revenit am avut surpriza sa gasesc o echipa de 5 stele si am primit bani, tratamente si +20 tokeni pe langa cei care mi-au ramas. Intrasem doar sa vad ce nivel are un prieten, dar cand am vazut ce echipa am m-am reapucat de joc.

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Mihai93 View Post
    Eu nu am mai intrat multe luni, iar cand am revenit am avut surpriza sa gasesc o echipa de 5 stele si am primit bani, tratamente si +20 tokeni pe langa cei care mi-au ramas. Intrasem doar sa vad ce nivel are un prieten, dar cand am vazut ce echipa am m-am reapucat de joc.
    Ai avut ceva noroc eu când am intrat am luat-o de la 0

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1
    salut am si eu o intrebare: Dc ma duc manager la alta echipala alt nivel,echipa actuala o pot pierde sau le manageriez pe amandoua?

  7. #7
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Ciprian Furtuna View Post
    salut am si eu o intrebare: Dc ma duc manager la alta echipala alt nivel,echipa actuala o pot pierde sau le manageriez pe amandoua?
    Sal

    Echipa actuala se pierde si nu te mai poti intoarce la ea.