Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43

Thread: Antrenament

  1. #21
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    deci:

    - nu am vazut nimic deosebit dupa mentenanta, verifica browserul sa fie updatat la ultima versiune. eu joc cel mai bine pe mozila firefox si ultima versiune este 50.0.2

    - serverele lor sunt din germania deci sunt setate la gmt + 1.

    - in general resetarea se face pe la ora 06.00 ora noastra (gmt + 2), jucatorii fas se gasesc pe la orele 6.30 - 8.30, dar nu este obligatoriu, poti gasi si mai tarziu, depinde cand ii genereaza

    mult succes

  2. #22
    Rookie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    61
    Da nush cum is astia fast trainers acuma k cu ce cresti in nivel cu atat salariile sunt mai mari.....si eu nu am vazut sa zicem jucator de 18-19ani sa valoreze 40-45mil si salariu de 1mil....dupa cum a citit ghidu ala trebuie sa fie 35%+++ knd faci valoare/salariu.
    Am fost atent toata ziua si nimic....sa vad dimineatza dak vad.
    Dak nu vad atunci ghidu e gresit si trebuie sa fie VALOARE/SALARIU=20+++

  3. #23
    Rookie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    61
    Park mentenanta era la 06:00 ora noastra.....Dar eu imi iau disconnect si nu ma pot conecta la 09:00 gmt+2....Dupa cum vezi in imagine e vorba de mentenanta, nu cred k e problema sau eroare de la mine k pe toate 4browseere imi da la fel
    Antrenament-top-eleven.jpg

  4. #24
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    nu stiu de unde te loghezi.

    la mine este ok, o singura data a fost problema acum 2 zile cand a inceput sezonul nou si cei de la Nordeus au avut probleme la restartarea serverelor in rest ma loghez la orice ora fara probleme.

    verifica sa ai browsere up-datate, sterge periodic (eu sterg zilnic) istoricul de activitate de pe browser inclusiv cookiesurile iar daca toate aceasta le-ai facut si continua sa se intample asta trimite tiket la echipa de suport (exista probabilitatea sa existe ceva erori la serverul pe care joci)

    succes!

  5. #25
    Rookie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    61
    Am gasit un topic unde cineva a zis "sunt unii kre isi cresc jucatorii prin asociatie".
    La ce se refera?adik eu am facut amicale cu aia din asociatie dar conditia tot se consuma?tot 2amicale pe zi poti face dak ai 2meciuri oficiale

  6. #26
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Nu crede toate aberatiile pe care le scriu toti desteptii pe aici pe forum !!!!!!!!
    sunt unii kre isi cresc jucatorii prin asociatie

  7. #27
    Rookie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    61
    Tot nu ai raspuns despre sageti? dak au efect mare sau is doar asa cu rol mic

  8. #28
    Rookie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    61
    Dar condiitia fizica nu se pierde doar in meciurile oficiale ale asociatie,in rest tot timpu se consuma nu? kt se consuma in general pe 1meci?depinde de vreo setare de la tactica k sa consume mai putin? pressing sau deposedare?

  9. #29
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    sagetiele conteaza cat de mult urca sau coboara un anumit jucator
    conditia se consuma in functie de setari un presing avansat va consuma mult mai mult conditie ca si apararea om la om
    In timpul asociatiei nu se consuma dar amicale inclusiv cele ale asociatiei se consuma !!!!

  10. #30
    Rookie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    61
    adik dak pun la DC sageata in jos,el nu trece de mijlocu terenului? sau la aml/amr/st dak pun in fata, ei stau doar in jumatatea adversarului?

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast