Results 1 to 4 of 4

Thread: Rahat oyuncu alabiliyorum diye banlandım!

 1. #1
  Newbie
  Join Date
  Jun 2014
  Posts
  22

  Rahat oyuncu alabiliyorum diye banlandım!

  evet yanlış duymadınız oyuncu almada sorun yaşamıyorum, arkadaşımdan veya teklifle rahat alabiliyorum diye benim oyuncu almamı her türlü engellemeye çalışıyolar. nasıl mı şu an sezonun 2. günü olmasına rağmen, teklifle oyuncu alınan kısımda 2 -3 tane benim işime yaramayacak türden ve yaşlı adamları sunuyolar, bunların daha genci elimde zaten mevcut. ikincisi arkadaşım dan oyuncu alamıyorum teklif kısmı yok yahu ben arkadaşımdan oyuncu alamayacaksam bu oyunda ne işim var? niye arkadaşlarımla oynayacam o zaman? koskoca top eleven uğraştığı şeylere bak ayıp be! Bugüne kadar para harcamadık tabi zorunuza gitti nasıl bu kadar rahat bu oyunu oynadığım. 250 jeton 1m üstü para yeşilim kırmızım mavimde bol bunları almak için uğraşırsınız, ancak şunu unutmayın hangi servere atarsanız atın ben bu oyuna tek kuruş yatırmadım yatırmamda yazık size..

 2. #2
  Newbie
  Join Date
  Jun 2014
  Posts
  22
  bugün 8. gün hafta boyunca ben bir alt serverdaki adamları gördüm. yeni gelişme olarak yukarıdaki oyun arkadaşlarım silindi yani adam almayayım diye hala uğraşıyolar. şu an üst seviyeden biriyle arkadaş olamıyorum.

 3. #3
  Newbie
  Join Date
  Jun 2014
  Posts
  22
  beni engelleyen oplara sesleniyorum eğer 3 gün içinde normale dönemzse genel merkezinize şikayet edicem.

 4. #4
  Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
  Join Date
  Nov 2014
  Location
  Turkey
  Posts
  2,825
  Quote Originally Posted by Volkan Horoz View Post
  evet yanlış duymadınız oyuncu almada sorun yaşamıyorum, arkadaşımdan veya teklifle rahat alabiliyorum diye benim oyuncu almamı her türlü engellemeye çalışıyolar. nasıl mı şu an sezonun 2. günü olmasına rağmen, teklifle oyuncu alınan kısımda 2 -3 tane benim işime yaramayacak türden ve yaşlı adamları sunuyolar, bunların daha genci elimde zaten mevcut. ikincisi arkadaşım dan oyuncu alamıyorum teklif kısmı yok yahu ben arkadaşımdan oyuncu alamayacaksam bu oyunda ne işim var? niye arkadaşlarımla oynayacam o zaman? koskoca top eleven uğraştığı şeylere bak ayıp be! Bugüne kadar para harcamadık tabi zorunuza gitti nasıl bu kadar rahat bu oyunu oynadığım. 250 jeton 1m üstü para yeşilim kırmızım mavimde bol bunları almak için uğraşırsınız, ancak şunu unutmayın hangi servere atarsanız atın ben bu oyuna tek kuruş yatırmadım yatırmamda yazık size..  aynısını şuan yaşıyorum ligler başladı ve bugüne kadar transfer listemde bile 3-4 yıldız