Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 55
Like Tree11Likes

Thread: TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !

Selam Managerler;

Oyun biliyorsunuz ki yenilendi ve bazı eksiklikleri,hataları olabilir.Bu hataların tüm çözümlerine bakacak yer ise destek ekibimiz.

Sorun oyunda ne ile ilgili olursa olsun çözüm için destek ekibimizle irtibata geçmeyi unutmayın.

Aşağıda vermiş olduğum bağlantıya tıklayıp sorununuz neyle ilgiliyse oraya yazın ve size geri dönüş sağlanacaktır.

"Bir talep gönder" kısmına girip orada sizinle ilgili bazı bilgiler istenilecektir.Burayı lütfen dikkatli ve doğru şekilde doldurunuz.

Id numaranızı bulmak için ise TopEleven 2015 Hataları için DÄ°KKAT !-capture-20150126-134012.png

Destek ekibimize buradan ulaÅŸabilirsiniz

http://support.nordeus.eu/home

TopEleven 2015 Hataları için DÄ°KKAT !-atttt.png

TopEleven 2015 Hataları için DÄ°KKAT !-capture-20150126-133442.png

Selam Managerler;

Oyundaki bazı hataları gidermek için lütfen en başta eski yüklü olan sürümü silip sonra yeni versiyonu yüklemenizi öneririm.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie Volkan Alabaz's Avatar
    Merhabalar;

Bende ki sıkıntı biraz daha farklı. Oyunun açılma problemi yok sadece ''arkadaşlar'' kısmına girip oyun profillerini açamıyorum. Umarım en kısa sürede düzelir. Kolay gelsin.

Quote Originally Posted by Volkan Alabaz View Post
    Merhabalar;

Bende ki sıkıntı biraz daha farklı. Oyunun açılma problemi yok sadece ''arkadaşlar'' kısmına girip oyun profillerini açamıyorum. Umarım en kısa sürede düzelir. Kolay gelsin.
    Selamlar;

Anketimizede katılırsanız seviniriz http://forum.topeleven.com/top-eleve...en-2015-a.html

Şimdiden teşekkürler...

Newbie
    Boyle birsey yok ya 5ste calismiyor oyun 😄

Quote Originally Posted by Kaya Kaya View Post
    Boyle birsey yok ya 5ste calismiyor oyun 😄
    Eski sürümü sildikten sonra yenisini yükleyin eğer sorun devam ediyorsa destek ekibimizle irtibata geçiniz.

Newbie
    Eski surumu sildim yukledim zaten yok calismiyor oyun farkli oyunlar yukledim sorun yok malesef ilk defa basima geldi eski surumu sildigime pisman oldum

Newbie
    aynen benım telefonda hafıza problemı cıktıgı ıcın sılıp tekrar yukledım mecburen bu sefer temellı sorun cıktı her gelen guncellemeyle daha ıyı olacagı yere daha cok yerlere ınıyo gıbı oyun

Quote Originally Posted by Kaya Kaya View Post
    Eski surumu sildim yukledim zaten yok calismiyor oyun farkli oyunlar yukledim sorun yok malesef ilk defa basima geldi eski surumu sildigime pisman oldum

Destek ekibimizle iletişim kurarsınız bu sorun çözülür.Test aşamasında 1 ay önce bu sorun bende meydana geldi ve ilettim düzeldi.Umuyoruz ki sizlerinde düzelecek çünkü oyun daha yeni ve daha çok gelişecek sizlerde lütfen sabırlı olun,mobilden giremiyorsanız düzelene kadar bilgisayardan girmenizi öneririm.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Newbie frost35's Avatar
    Transfer ekranında oyuncuların sağ ayakmı sol ayakmı kullandığını göremiyoruz Bu durumunda düzeltilmesi lazım. Ayrıca ios ta Gol kralı asist kralı ve en iyi derecelendirmeyi lig ekranında görebiliyorduk. Yeni güncellemede yok. Bununda tekrar eklenmesi lazım.

Page 1 of 6 123 ... LastLast