Results 1 to 8 of 8

Thread: Eksik bir y├Ân ­čśÉ

Newbie

Eksik bir y├Ân ­čśÉ

2014 top elevenda oyuncular─▒m─▒n kondisyon ve morel istati─čine toplu rahat bakabiliyordum ┼čimdi ├Âyle bir┼čey yok san─▒r─▒m kondisyonlar yazsayd─▒ ke┼čke ­čśĽ

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Quote Originally Posted by O─čuzhan Bayraktar View Post
    2014 top elevenda oyuncular─▒m─▒n kondisyon ve morel istati─čine toplu rahat bakabiliyordum ┼čimdi ├Âyle bir┼čey yok san─▒r─▒m kondisyonlar yazsayd─▒ ke┼čke ´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż
    Oyun geli┼čtirmeleri daha devam edecek, bu sadece bir ba┼člang─▒├ž olarak yeni bir g├╝ncelleme ge├ži┼či , umuyoruz daha ├žok yenilik olacak.

Newbie
    Peki ┼ču altyap─▒daki gen├ž yeti┼čtirme olay─▒ d├╝zeldimi tokensiz kontrat imzalama bu arada g├╝ncelleme cok iyi olmu┼č kimin eme─či ge├žmi┼čse helal olsun

Banned
    Ben g├╝ncellemede hi├ž bir yenilik g├Âremedim? sadece telefondam─▒ oldu yenilik? telefonu olmayanlar napcak

Newbie
    sadece telefon i├žin yenilik gelmi┼č. ama oyun anlat─▒m─▒nda g├Ârsel olarak bir de─či┼čiklik yok farkl─▒ anlat─▒mlar ve g├Ârsel olsa daha ─▒y─▒ olurdu tek gol ses─▒yle pek fazla deg─▒s─▒kl─▒k denemez

Quote Originally Posted by O─čuzhan Bayraktar View Post
    Peki ┼ču altyap─▒daki gen├ž yeti┼čtirme olay─▒ d├╝zeldimi tokensiz kontrat imzalama bu arada g├╝ncelleme cok iyi olmu┼č kimin eme─či ge├žmi┼čse helal olsun
    Oyun format─▒ ┼čimdilik ayn─▒ yak─▒nda yeni gelecek g├╝ncellemelerle baz─▒ yenillikleri bekliyoruz bizlerde

─░lgi ve anlay─▒┼č─▒n─▒z i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederiz.

Quote Originally Posted by champion View Post
    Ben g├╝ncellemede hi├ž bir yenilik g├Âremedim? sadece telefondam─▒ oldu yenilik? telefonu olmayanlar napcak
    Selamlar;

Yeni versiyon Web taban─▒na yak─▒n zaman da i┼čleme girecektir.

Newbie
    keske oyunda ┼ču g├╝r├ž farkl─▒l─▒klar─▒da bi t├╝rl├╝ ayarlanabilse. D├╝n kendime denk en g├╝├žl├╝ sampiyonluk aday─▒ rak─▒b─▒m─▒ deplasmanda 2-0 yend─▒m ─▒lk mactada 3-1 yenm─▒st─▒m surekl─▒ zay─▒f rak─▒plere kars─▒ berabere kal─▒p yada yen─▒l─▒yorum. bugun l─▒g─▒n sondan 2 ─▒nc─▒ tak─▒m─▒na kars─▒ berabere kald─▒m adam oyuna g─▒rm─▒yor oyundan bi haber mac─▒ ─▒zled─▒g─▒m halde y─▒ne puan kayb─▒.. Keske biraz dikkate alsalar su durumu