Results 1 to 8 of 8

Thread: Eksik bir yön 😐

Newbie

Eksik bir yön 😐

2014 top elevenda oyuncularımın kondisyon ve morel istatiğine toplu rahat bakabiliyordum şimdi öyle birşey yok sanırım kondisyonlar yazsaydı keşke 😕

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Quote Originally Posted by Oğuzhan Bayraktar View Post
    2014 top elevenda oyuncularımın kondisyon ve morel istatiğine toplu rahat bakabiliyordum şimdi öyle birşey yok sanırım kondisyonlar yazsaydı keşke ������
    Oyun geliştirmeleri daha devam edecek, bu sadece bir başlangıç olarak yeni bir güncelleme geçişi , umuyoruz daha çok yenilik olacak.

Newbie
    Peki şu altyapıdaki genç yetiştirme olayı düzeldimi tokensiz kontrat imzalama bu arada güncelleme cok iyi olmuş kimin emeği geçmişse helal olsun

Banned
    Ben güncellemede hiç bir yenilik göremedim? sadece telefondamı oldu yenilik? telefonu olmayanlar napcak

Newbie
    sadece telefon için yenilik gelmiş. ama oyun anlatımında görsel olarak bir değişiklik yok farklı anlatımlar ve görsel olsa daha ıyı olurdu tek gol sesıyle pek fazla degısıklık denemez

Quote Originally Posted by Oğuzhan Bayraktar View Post
    Peki şu altyapıdaki genç yetiştirme olayı düzeldimi tokensiz kontrat imzalama bu arada güncelleme cok iyi olmuş kimin emeği geçmişse helal olsun
    Oyun formatı şimdilik aynı yakında yeni gelecek güncellemelerle bazı yenillikleri bekliyoruz bizlerde

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Quote Originally Posted by champion View Post
    Ben güncellemede hiç bir yenilik göremedim? sadece telefondamı oldu yenilik? telefonu olmayanlar napcak
    Selamlar;

Yeni versiyon Web tabanına yakın zaman da işleme girecektir.

Newbie
    keske oyunda şu gürç farklılıklarıda bi türlü ayarlanabilse. Dün kendime denk en güçlü sampiyonluk adayı rakıbımı deplasmanda 2-0 yendım ılk mactada 3-1 yenmıstım sureklı zayıf rakıplere karsı berabere kalıp yada yenılıyorum. bugun lıgın sondan 2 ıncı takımına karsı berabere kaldım adam oyuna gırmıyor oyundan bi haber macı ızledıgım halde yıne puan kaybı.. Keske biraz dikkate alsalar su durumu