Results 1 to 2 of 2

Thread: ben neden hep yeniliyorum

Newbie

ben neden hep yeniliyorum

ben oyuncalarımı gözlemciden para veripte almamama rağmen neden mağlup oluyorum yada kazanamıyorum
    ben maç kazanamıcaksam sıradan oyuncu alır oynarım ben den daha alt takımlara kaybediyorum bundan sonra para vermem zaten bu oyunuda bırakıyorum siz insanları kandırıyorsun para kurnazlarısınız

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Lightbulb

Quote Originally Posted by MelikeGökhan İbrahim View Post
    ben oyuncalarımı gözlemciden para veripte almamama rağmen neden mağlup oluyorum yada kazanamıyorum
    ben maç kazanamıcaksam sıradan oyuncu alır oynarım ben den daha alt takımlara kaybediyorum bundan sonra para vermem zaten bu oyunuda bırakıyorum siz insanları kandırıyorsun para kurnazlarısınız
    Selamlar;

Öncelikle bende gözlemciden oyuncular alıyorum ve yönettiğim takımlar en kötü ilk 4 e girebiliyor.Bu tamamen menejerin taktik ve dizilişiyle alakalı,oyun içinde ok işaretlerinide karşı takıma göre ayarlamalısınız bu bile yetmeyebiliyor, bilet fiyatları ve oyunculara ekstra prim vererek moral ve kondisyonlarını ayarlayarak + birde sahanızın geliştirilmesinin olması gibi birçok nedenden kaynaklı olabiliyor.Bugün bende 3 yıldızlı takımla karşılaştım şampiyonlar liginde ve 1-0 yenildim 6 yıldızlı bir takım olmama rağmen...

Top Eleven asla bu tarz şeyleri yapma gereği duymaz birde şu açıdan düşünün bunu Top Eleven yapmak isteseydi direk sizi şampiyon yapmak için uğraşırdı ki sizi tamamen gözlemci almaya yöneltmeye çalışırdı.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.