Results 1 to 4 of 4

Thread: Hata

Newbie

Question Hata

Merhaba ben topeleveni normal şekilde facebook hesabımdan oynuyorum, BlueStacks proqramı ile oyuna giriş yapamıyorum. Bağlantı Hatası: Servere Bağlanırken Hata Oluştu. Yeniden Denemek İstermisin? diye yazı çıkıyo yeniden deniyorum yine öyle yazı çıkıyo.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Quote Originally Posted by Илкнур View Post
    Merhaba ben topeleveni normal şekilde facebook hesabımdan oynuyorum, BlueStacks proqramı ile oyuna giriş yapamıyorum. Bağlantı Hatası: Servere Bağlanırken Hata Oluştu. Yeniden Denemek İstermisin? diye yazı çıkıyo yeniden deniyorum yine öyle yazı çıkıyo.
    Selamlar;

Destek ekibimize buraya yazdığınız gibi açıklamalı bir şekilde sorununuzu iletirseniz yarın gün için de size geri dönüş sağlayıp hesabınızı inceleyeceklerdir.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Hata-top-eleven-hata.jpg

maç 3-2 bitmesine rağmen puan tablosunda 2-2 olarak gözükmektedir. İçerisine girdiğimde 3 gol attığımı görmekteyim. Sonucun düzeltilmesi için yardım edermisiniz.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by İshak Uzun View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Top eleven hata.jpg 
Views:	9 
Size:	100.6 KB 
ID:	40555

maç 3-2 bitmesine rağmen puan tablosunda 2-2 olarak gözükmektedir. İçerisine girdiğimde 3 gol attığımı görmekteyim. Sonucun düzeltilmesi için yardım edermisiniz.
    Selamlar;

Sizden destek bölümümüze yazmanızı isteyeceğim.Buraya açıkladığınız gibi resimde ekleyerek ifade ederseniz size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz