Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Top Elevenin Gerçekçiliği !!!

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    nasıl yani anlamadım tüm takımlar 1-1 kalmış derken. işte sorunda orada belki ben o beraberlik yüzünden gruptan çıkamayacağım veya rakibim çıkamayacak bu haksızlık oluyor ve verdiğim emek boşa gitmiş oluyor. bu maçın tekrarını istedim ona da yapacak bir şeyimiz yok diyor.
    1-1 kalsaydı tüm takımlar bir nebze iyi olurdu.Maçın tekrarını diye bir şey Top Eleven sisteminde 5 yıldır yok.Genelde serverlar geceleri bakımda olurdu fakat bu lig sistemlerinde aksaklık oldu bu sezon o yüzden bakıma aldılar.

Apprentice
    son 3-4 gündür zaten sürekli oluyordu bu dikkattimi çekti geceleri en azından %90 maç falan olmuyor en azından dediğiniz gibi geceleri olsa çok iyi olacak ama işte ben nasibimi aldım..maçın tekrarı ile ilgili de sistemlere danışacakmış defne hanım umarım bir çözüm bulunur

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    son 3-4 gündür zaten sürekli oluyordu bu dikkattimi çekti geceleri en azından %90 maç falan olmuyor en azından dediğiniz gibi geceleri olsa çok iyi olacak ama işte ben nasibimi aldım..maçın tekrarı ile ilgili de sistemlere danışacakmış defne hanım umarım bir çözüm bulunur
    Genelde sezon sonu gece 5-6 arasında bakım yapılıyor.6'dan sonra sistem açılıyor.

Newbie viperone's Avatar
    Valla rasim dostum ben destek ekibine ne diller döktüm oyun hatalari yüzünden 2 gunde bedava 20 tokenim gitti video ile de kanitladim ama nafile. Gelen cevaplarlada daha cok tansiyonum cikti. Oyunu birakacam ama 200 token bosa gidecek oyuzden almiyorum bitince oyunda bitecek artik takmiyorum kafama

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Apprentice
    hocam ismim emre bu arada

valla bende de aynı şekilde 200 cviarı token var ama o kadar token biriktirdim o yüzden bırakmakta istemiyorum.
    doğru diyorsun valla ordan gelen cevaplarla insan iyice sinirleniyor ama alttan alıyoruz yapacak bir şey yok

Bu sorun raporda iletilmiştir

Apprentice
    Teşekkür ederim bugün çok kritik bir maça çıkacağım o maç yüzünden şu anda ya çıkarım gruptan ya da elenirim o duruma getirdi oyun saolsun umarım yenerim de sıkıntısız bir şekilde çıkarım :S

Apprentice
    veeeee teşekkür ederim (!!!!!!!) top elevenin kurucuları ilk defa bir gruptan çıkarmadığın için o maç yüzünden... yani o kadar zaman harcayım o kadar emek vereyim sizin saçma sapan bir bakımınız yüzünden benim maç sonucum otomatik atansın sonra da bana yapacak bir şeyimiz yok diyin bir kere de istediğimiz gibi olsa şu oyun heralde o gün kıyamet kopar...

Page 2 of 2 FirstFirst 12