Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50
Like Tree9Likes

Thread: Destek Ekibi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Question Destek Ekibi

Destek ekibimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Oyunla ilgili hataları destek ekibimize iletiniz.

Destek takımımızın sorunu sizin adınıza araştıması için bize talep yollayınız.

Ve unutmayın! Burada vermiş olduğunuz bilgiler sorunu daha hızlı çözmemize yardımcı olacaktır!

Bize bir bilet gönderin - TopEleven Support | TopEleven Support
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 11-03-2015 at 01:12 PM.

Newbie
    arkadaslar oyuna bir kez telefondan giris yaptim ve beceri puanlarimi otomatik olarak atti sonrasinda bilgisayardan her girdigimde otomatik oalrak atiyor bunu nasil duzeltebilirim?

Newbie
    "mustihagi" arkadaşın sorunun aynısı benim de başıma geldi. 300 ün üzerinde biriktirmiş olduğum beceri puanlarımın hepsi otomatik atandı. Bunu düzelmenin bir yolu yok mu?

Quote Originally Posted by mustihagi View Post
    arkadaslar oyuna bir kez telefondan giris yaptim ve beceri puanlarimi otomatik olarak atti sonrasinda bilgisayardan her girdigimde otomatik oalrak atiyor bunu nasil duzeltebilirim?
    Konuyla ilgili destek ekibimize yazınız "oyunla ilgili teknik açıdan en doğru bilgiyi size teknik ekibimiz " iletebilir.

Newbie
    bana video izlerken 'video_ad_not_completed' hata kodu verdi ve sizinle iletişime geçmem gerektiği uyarısı verdi nedir sonuç videolarıda tam izlettirmiyo hemen bitti izleme hakkı diyo

Quote Originally Posted by bllsln View Post
    bana video izlerken 'video_ad_not_completed' hata kodu verdi ve sizinle iletişime geçmem gerektiği uyarısı verdi nedir sonuç videolarıda tam izlettirmiyo hemen bitti izleme hakkı diyo
    Hesabınızın incelenmesi için bu konuda Destek ekibimize yazmanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra "?" kısmından Destek Ekibimize yazabilirsiniz.

Newbie
    Hello there. I did not get the federation award. Can you help me? Respected

Newbie
    Merhaba Tatarin FC isimli kullanıcının forvet oyuncusu Pavlo Kitsuta isimli futbolcunun incelenmesini rica ediyorum özel sipariş gibi özellikleri elle dağıtılmış sanki defansif özellikeri yada agresifliği yüzde 1 ken bitiricilik ve pas şut gibi özellikleri 200 ün üzerinde oyunda bi hile mi dolaşıyor boşuna para harcamayalım

Apprentice Anarşi's Avatar
    Quote Originally Posted by Murat1262 View Post
    Merhaba Tatarin FC isimli kullanıcının forvet oyuncusu Pavlo Kitsuta isimli futbolcunun incelenmesini rica ediyorum özel sipariş gibi özellikleri elle dağıtılmış sanki defansif özellikeri yada agresifliği yüzde 1 ken bitiricilik ve pas şut gibi özellikleri 200 ün üzerinde oyunda bi hile mi dolaşıyor boşuna para harcamayalım
    Onda çok emek var, hile değil. Kısaca mutant diyoruz. Oyuncu gelişimi hakkında forumdan bilgi edinebilirsiniz.

Newbie
    https://i.hizliresim.com/VQ275B.jpg ekran görüntüsü bu iyi inceleyin oyuncunun mutant olduğu kesinde her sezon nasıl üstüne koya koya gelişiyor geçen sezon 150 olan bitiricilik bu sezon 200 ün üstünde emek var belli ama haksız bi emek boşuna uğraşmayalım

Page 1 of 5 123 ... LastLast