Results 1 to 4 of 4

Thread: Oyuna Resmi Sitesi Üstünden Giriş Yapamıyorum

Apprentice

Angry Oyuna Resmi Sitesi Üstünden Giriş Yapamıyorum

Bu güncellemeden sonra çok çok fazla sorunlarla karşı karşıyayım.Destekden bir cevap gelmiyor aksine sorun üstüne sorun biniyor.Normalde şikayet etmeyi sevmem ama malesef sorunlar okadar arka arkayaki mecbur yazıyorum. Güncelleme öncesi bütün tarayıcılardan harika bir şekilde giriş yaparken güncellemeden sonra iş zıvanadan çıktı. Öncelik olarak her tarayıcıdan girmiyor. Örnek Firefox ve İnternet explorer. İe yi geçtim FireFox en sevdiğim tarayıcıdır . Opera ve Chorome üstünden oyuna giriyorum fakat oda çok problemli. Site üstünden giriş yaptığımde yükleme ekranının en son anında takılı kalıyor oyuna başlamıyor.Facebook üstünden oyuna giriyordum onda problem yoktu. Şu konuyu yazarkenki süreçte oda gitti.Sunucuya bağlanırken hata uyarısı alıyorum. bu konuyu yazarken extra bir problem.resimleri atayım buyrun ;

site üstünden bağlantıda bu ekran kalıyor yaklaşık 20 dk dır da böyle : http://i.hizliresim.com/3Y0krp.jpg
    Facebook üstünden Problem yok (ara ara sunucu ile bağlantı kesildi uyarını yok sayıyorum) : http://i.hizliresim.com/D4Zjzm.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Bu güncellemeden sonra çok çok fazla sorunlarla karşı karşıyayım.Destekden bir cevap gelmiyor aksine sorun üstüne sorun biniyor.Normalde şikayet etmeyi sevmem ama malesef sorunlar okadar arka arkayaki mecbur yazıyorum. Güncelleme öncesi bütün tarayıcılardan harika bir şekilde giriş yaparken güncellemeden sonra iş zıvanadan çıktı. Öncelik olarak her tarayıcıdan girmiyor. Örnek Firefox ve İnternet explorer. İe yi geçtim FireFox en sevdiğim tarayıcıdır . Opera ve Chorome üstünden oyuna giriyorum fakat oda çok problemli. Site üstünden giriş yaptığımde yükleme ekranının en son anında takılı kalıyor oyuna başlamıyor.Facebook üstünden oyuna giriyordum onda problem yoktu. Şu konuyu yazarkenki süreçte oda gitti.Sunucuya bağlanırken hata uyarısı alıyorum. bu konuyu yazarken extra bir problem.resimleri atayım buyrun ;

site üstünden bağlantıda bu ekran kalıyor yaklaşık 20 dk dır da böyle : http://i.hizliresim.com/3Y0krp.jpg
    Facebook üstünden Problem yok (ara ara sunucu ile bağlantı kesildi uyarını yok sayıyorum) : http://i.hizliresim.com/D4Zjzm.jpg
    Destek Ekibine bugün çok yazan olmuştur o yüzden kesin dönerler;

Top Eleven 2016 bilgisayarımda çöküyor

Top Eleven 2016 tarayıcı sürümünün bilgisayarınızda çökmesini sağlayan bazı durumlar bulunmaktadır. Burada bu sorunu gidermek için bazı tavsiyeler ve uygun çözümü bulacaksınız. Lütfen aşağıdaki adımları sırasıyla tekrarlayın:

Sayfayı yeniden yükleyin ve diğer tüm açık uygulamları kapatın. Eğer bu işe yaramaz ise bir sonraki adıma geçin.
    Tarayıcınızı tamamıyla kapatın ve yeniden başlatın Yeniden başlatmadan önce başka diğer bir tarayıcı sekmesi veya penceresinin açık olmadığından emin olun. Ardından, Top Eleven 2016'yı açın ve tarayıcınızda başka bir sekme veya pencere açmayın.
    Top Eleven 2016'ın bilgisayarınızda çalışabilmesi için en az 2GB RAM'e gereksinimi vardır. Eğer çalıştırmakta problem yaşıyorsanız, bir miktar hafızayı boşaltarak Top Eleven 2016'ın tekrar iyi bir şekilde çalışmasını sağlayacağından dolayı size tüm uygulamaları kapatmanızı ve tarayıcınızı yeniden başlatmanızı tavsiye ederiz. Oynarken problemlerden kaçınmak için başka bir uygulama veya tarayıcı penceresi/sekmesi açmayınız.

Apprentice
    öncelik yüksek ram kullanımı birçok oyuncuyu oyundan soğutacaktır.En az 2gb demek ciddi bir miktardır.Gösellliği ve 3d den yoksun bir oyun için.Bişi daha demek istiyorum.Oyuncular sakatlandığında realdeki gibi 1 hafta 2hafta yada birkaçgün skatlanabiliyorlar fakat realdeki gibi maçlar yok hergün 3 maç yapılıyor bence bu sakatlanma durumlarında bir düzenleme yapılsa yada oyun gerçek zamanlı yapılsa daha iyi olucak gibi geliyor bana.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    öncelik yüksek ram kullanımı birçok oyuncuyu oyundan soğutacaktır.En az 2gb demek ciddi bir miktardır.Gösellliği ve 3d den yoksun bir oyun için.Bişi daha demek istiyorum.Oyuncular sakatlandığında realdeki gibi 1 hafta 2hafta yada birkaçgün skatlanabiliyorlar fakat realdeki gibi maçlar yok hergün 3 maç yapılıyor bence bu sakatlanma durumlarında bir düzenleme yapılsa yada oyun gerçek zamanlı yapılsa daha iyi olucak gibi geliyor bana.
    İstediğiniz öneriler farklı öneriyse konuları tek tek açın ben raporlarımda iletirim.Evet ciddi bir ram istiyor bu konuda katılıyorum.