Results 1 to 4 of 4

Thread: maç zamanı oyuna bağlanılmıyor

Newbie

Angry maç zamanı oyuna bağlanılmıyor

Yeni güncelleme yapıldı yapılalı maç zamanı oyuna giremiyorum. Tam ana ekranın geleceği yerde takılı kalıyor yada bağlantı koptu yeniden bağlanalım mı diye soruyor.

Bu sorun yeni sistemi geçtiğimden beri var. Oyunu oynamaya hevesim kalmadı, bilesiniz ...

Apprentice
    biraz öncebanada oldu. tam maç zamanı facebook ile bağlantı kuramadım. maç bitti oyuna girdi . Acaba bilmediğimiz hile hurdamı yapıyolar oyunda

Newbie
    Bende face uyarısı yoktu ama dediğin gibi oyun bitti girdim. Kupa ekranı var, orda yükleme yapıp tam ana karşılama ekranına geçecekken takılıp kalıyor.

Saçma sapan işler yaw, insan güncellemerdeki sorunları giderip devreye sokar. Zaman ayırıp ilgileniyoruz 1 değil 2 değil her seferde böyle olmaz ki ama ... ömrümüz top11 sayfasında refresh etmekte geçiyor ...

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Orkun Ünalan View Post
    Yeni güncelleme yapıldı yapılalı maç zamanı oyuna giremiyorum. Tam ana ekranın geleceği yerde takılı kalıyor yada bağlantı koptu yeniden bağlanalım mı diye soruyor.

Bu sorun yeni sistemi geçtiğimden beri var. Oyunu oynamaya hevesim kalmadı, bilesiniz ...
    Bu sorunları Destek Ekibine iletin ki oyunsal sorunları bu ekibimiz inceliyor.Ben yine bu sorunları genel olarak ileteceğim