Results 1 to 3 of 3

Thread: Lig Bitti Kupa Maçları Başladı AMa Problem var

Apprentice

Lig Bitti Kupa Maçları Başladı AMa Problem var

3 tane %110 gücünde oyuncum vardı bugün itibarı ile gücü %90 na düşmüş. Beceriler kısımına girdiğimde de becerileri önemli derecede düşmüş . Bunun sebebi nedir.emek vererek gücünü artırdığım oyuncuların Defans - Atak - Fiziksel ve Zihinsel form yüzdeleri ciddi derecede düşmüş. Bu bir emek hırsızlığı ve hileden başka bişi değil.

Biri bana açıklayabilirmi bu becerilerin ortalama yüzdeleri %110 olan bir oyuncunun yetenek puanları neden düşürülüyor sistem tarafından ? Emek harcıyarak yeteneklerini yükseltiyoruz bunedir ya. Hırsızlıktır bu ya başka bişi değil

Last edited by Ahmet T. Öncü; 03-06-2016 at 07:03 PM.

Apprentice
    bu oyunun zorbalıklarına diretmelerine sinir olmaya başladım.Bu hırsızlıktır başka bişi değil.Sezon boyunca geliştirdiğim oyuncunun haline bak bitiricilik şut %110 du hale bak hırsız pislikler. ser sezon yeni oyuncular almamız için yaptıkları diretme ve zorbalık hoşuma gitmedi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    bu oyunun zorbalıklarına diretmelerine sinir olmaya başladım.Bu hırsızlıktır başka bişi değil.Sezon boyunca geliştirdiğim oyuncunun haline bak bitiricilik şut %110 du hale bak hırsız pislikler. ser sezon yeni oyuncular almamız için yaptıkları diretme ve zorbalık hoşuma gitmedi
    Level atladığın için bu yüzdelerin düşmesi çok normal