Results 1 to 6 of 6

Thread: Taraftar Sorunu

Newbie

Taraftar Sorunu

Herkez kendi sahasında ve ya deplasmanda oynarken bile taraftarları destekliyor ama bir tek bende taraftarlar gelmiyor 6-7 maçtır bir kere bile taraftar görmedim sebebi nedir bunun

Taraftar Sorunu-12915167_10205480676079898_867495385_o.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Efe Dağcı View Post
    Herkez kendi sahasında ve ya deplasmanda oynarken bile taraftarları destekliyor ama bir tek bende taraftarlar gelmiyor 6-7 maçtır bir kere bile taraftar görmedim sebebi nedir bunun

Click image for larger version. 

Name:	12915167_10205480676079898_867495385_o.jpg 
Views:	19 
Size:	70.5 KB 
ID:	64457
    Arkadaş sayınıza bağlı bu biraz ....Genelde sizde ekli olan arkadaşlarınız maçınızın bildirimini alarak takip edip sizi destekler

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Arkadaş sayınıza bağlı bu biraz ....Genelde sizde ekli olan arkadaşlarınız maçınızın bildirimini alarak takip edip sizi destekler
    Arkadaş listemdende izleyen olmuyor taraftarlardan gelen olmuyor ben anlamadım bu işi

Rookie
    Bilet fiyatları yüksekse bu yüzden gelmiyor olabilir bendede olmuştu bu durum

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    arkadaşların maçı izlediği zaman etkilediği kısım o değil. arkadaşın sorunlu olduğu kısımı sistem otomatik yapılandırıyor gelen seyirci sayısını.Maçı izliyen olduğunda %2 veriyor Taraftar katılımı %5 . Maçı izliyen olmasada arkadaşlarından taraftar katılımından %5 desteğe sahip oluyorsun kendi evinde. Bilet fiyatların max fiyatta ise bu sorun olabilir.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    arkadaşların maçı izlediği zaman etkilediği kısım o değil. arkadaşın sorunlu olduğu kısımı sistem otomatik yapılandırıyor gelen seyirci sayısını.Maçı izliyen olduğunda %2 veriyor Taraftar katılımı %5 . Maçı izliyen olmasada arkadaşlarından taraftar katılımından %5 desteğe sahip oluyorsun kendi evinde. Bilet fiyatların max fiyatta ise bu sorun olabilir.
    anladım bro bakalım bilet fiyatları maxdaydı düşürdüm biraz bakalım gelmemeye devam ediceklermi