Results 1 to 7 of 7

Thread: 3 Nisandaki GÜncellemeden Sonra Bağlantı Kesiliyor

Apprentice

3 Nisandaki GÜncellemeden Sonra Bağlantı Kesiliyor

Devamlı olarak bağlantı kesilip duruyor . Daha önce böyle sorun yoktu. Bütün tarayıcılarda sunucu ile bağlantı kesiliyor. Net hızım gayet iyi.Neden olablirki bu.Benle alakalı anlamıyorum.Benim oynadığım sunucu ile alakalı bir durum.Herkezde bu sorun olmayabilir diye düşünüyorum çok fazla sunucular olduğu için.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Devamlı olarak bağlantı kesilip duruyor . Daha önce böyle sorun yoktu. Bütün tarayıcılarda sunucu ile bağlantı kesiliyor. Net hızım gayet iyi.Neden olablirki bu.Benle alakalı anlamıyorum.Benim oynadığım sunucu ile alakalı bir durum.Herkezde bu sorun olmayabilir diye düşünüyorum çok fazla sunucular olduğu için.
    Şuan normal görünüyor.

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Bugün raporumda bunu tekrar dan ilettim.

Newbie
    3 Nisandaki GÜncellemeden Sonra Bağlantı Kesiliyor-aaaaa.jpg

Quote Originally Posted by Nihat Kaya View Post
    Click image for larger version. 

Name:	aaaaa.jpg 
Views:	19 
Size:	84.7 KB 
ID:	70046
    Toplam bedava sınırı günlük 35 bilginiz olsun. Toplam 35 video izleyebilirseniz 35 tane bedava paket kazanabiliyorsunuz.

Newbie
    Sıkıntı burda ya, ben 1 haftadır 1 tane bile izleyemedim. Hemde saatte bir kontrol etmeme rağmen. sürekli şu an bir teklif yok uyarısı veriyor.

Ne yapmam gerekli. desteğe yazdım ilgileniyoruz dediler ama hala değişen bişey yok

Quote Originally Posted by Nihat Kaya View Post
    Sıkıntı burda ya, ben 1 haftadır 1 tane bile izleyemedim. Hemde saatte bir kontrol etmeme rağmen. sürekli şu an bir teklif yok uyarısı veriyor.

Ne yapmam gerekli. desteğe yazdım ilgileniyoruz dediler ama hala değişen bişey yok
    Bu işlemi en güzel zaten Destek Ekibi bakabilir. Sabah 7-8 arası video rahat çıkıyor dediğiniz gibi çıkmıyorsa sorunun kaynağını Destek Ekibi incelemektedir.