Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Newbie
    Quote Originally Posted by okibay View Post
    takımımın adı okibay f.c az önce 15:55 civarı bi gk satın aldım acık arttırmya sadece ben girdim. Yesil kazandınız yazsısı yerine bekleyin yazısı cıktı. Daha sonra oyuncu kayboldu Token kaybettiğim halde oyuncuyu alamadım....
    tarayıcıdan kaynaklı bir sorun google chrome'u deneyin

smh
    smh is offline
    Newbie
    benim sorunum sabahtan beri oyuna hem topeleven.comdan hem facebook üzerinden bağlanamıyorum reload hatası alıyorum, facebooktan uygulamalardan kaldırıp tekrar ekledim oyunu fakat yine bağlanamadım, farklı bir hesapla topelevene girmeyi denedim açıldı oyun, fakat bu 1093070129 id numaralı hesabımla sabahtan beri oyuna giremiyorum, yardımcı olurmusunuz lütfen sorun neyden kaynaklanıyo

Newbie
    Quote Originally Posted by smh View Post
    benim sorunum sabahtan beri oyuna hem topeleven.comdan hem facebook üzerinden bağlanamıyorum reload hatası alıyorum, facebooktan uygulamalardan kaldırıp tekrar ekledim oyunu fakat yine bağlanamadım, farklı bir hesapla topelevene girmeyi denedim açıldı oyun, fakat bu 1093070129 id numaralı hesabımla sabahtan beri oyuna giremiyorum, yardımcı olurmusunuz lütfen sorun neyden kaynaklanıyo
    Aynı sorun bu sabah itibariyle bendede var ne cep telefonundan nede bilgisayardan kendiinkine giremiyorum ama başkasınınkini denediğimde açılıyr...Benimde Your Network ID is 1455965024 bu şekilde ilgilenen olursa sevinirim...

Newbie
    En son giriş yaptığım modemi resetledim artık telefondan girmeye başladı ama bilgisayardan giremiyorum ayrıca oyunun kendi sitesinden de!

Newbie
    BENİM SORUNUM TOKKEN VİDEOLARI AÇILMIYOR. HATTAA

Bu sayfanın URL'si geçersiz; bazı önemli bilgiler eksik. Lütfen buraya gelmek için kullandığınız sayfaya geri dönerek yeniden deneyin. Sorun devam ederse lütfen destek hattıyla iletişime geçin.

YAKLAŞIK 1 AYDIR BÖYLE. başkasında sorun yok. videolar açılıyor. benim hesaptan girince olmuyor

yardımcı olurmusunuz. teşekürler.

Newbie
    Quote Originally Posted by Çalışkan Olcay View Post
    BENİM SORUNUM TOKKEN VİDEOLARI AÇILMIYOR. HATTAA

Bu sayfanın URL'si geçersiz; bazı önemli bilgiler eksik. Lütfen buraya gelmek için kullandığınız sayfaya geri dönerek yeniden deneyin. Sorun devam ederse lütfen destek hattıyla iletişime geçin.

YAKLAŞIK 1 AYDIR BÖYLE. başkasında sorun yok. videolar açılıyor. benim hesaptan girince olmuyor

yardımcı olurmusunuz. teşekürler.
    kesin çözüm olur mu bilmem ama farklı bir tarayıcıdan girmeyi dene kardeşim

Newbie
    Merhaba 2 saat önce facebook uzerınden 500 token 102 türk lirası degerınde token yükledim sistemden hemen para çekılmesıne ragmen tokenler yuklenmedı onay kodu 739316 hala mail adresım yemre-temel@hotmail.com Bu sorunu bi kaç kez daha yaşadım , daha önce 12 gün sonra yüklendi para hemen çekildi ama tüketici mahkemesine şikayette bulunucam acil dönüş bekliyorum , hiç bi şekilde zong firmasına ulaşamıyorum , telf açılmıyor .hesabıma aktarılmasını istiyorum acil

Newbie

Topla oynama yüzdesi hata

Merhaba oyunda eskı sayılmam 2.seviyedeyim lıgımdekı kısılerın sevıyesı cogu cok dusuk sezon basından berı aynı taktıkle oynuyorum ve macları ızledıgımde en az %55-78 arası topla oynama oluyordu son 3 4 maçtır ise rakıp guclu gucsuz fark etmeksizin kendı sahamdaymıs dıs sahadaymıs farketmeksızın maçı izliyormusum izlemiyormusum fark etmeksızın topla oynama yuzdesı sabit,%20 kalıyor boyle gucsuz takımlara karsı ne gol yıyorum ne atıyorum berabere bıtıyor bıraz dıslı rakıplere yenılıyorum normalde yenılmemem gereken maçlar ama,nasıl düzeltebilirim

Newbie
    3 tür oyuncu alıyorum ama oyuncular bana gelmiyor tokenim gidiyor... bunun yüzünden ligde sıkıntı çekiyorum.ya bana 3 tane oyuncu versinler yada tokenlerimi..

Newbie
    aynı sorun bende de oluyordu flash playerını güncelle ondan kaynaklıyor...

Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast