Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast
Results 131 to 140 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rıza Odabaşı View Post
    ben buldum yazdım modaratör.artık ne zamana bakarlarsa beyefendiler. Akşam akşam başımıza iş açtılar ya oyununda tadı kalmadı. neyse teşekkürler
    Selamlar;

Yeni güncellemeyle artık beceri puanları otomatik atanacak.Bu bir sorun değil efendim. Oyunun formatı artık bu şekilde,siz oyuncularınıza artık en fazla iki gelişebileceği özellik seçiyorsunuz bunu sistem otomatik olarak geliştiriyor.Mobilden şuan otomatik fakat maçınızı veya antremanınızı bilgisayar web tabanından giriş yaparak bakarsanız beceri puanlarını eskisi gibi manuel siz seçip atayabilirsiniz,web olarak yeni güncellemede yakında gelecek o zamanda otomatik olarak atanıcak.

Newbie
    iyi günler,
    bugün 20.99 tl karşılığında almış olduğum tokenler kredi kartımda 63 tl görünüyor bunun nedenini öğrenebilirmiyim

Quote Originally Posted by Umut Torun View Post
    iyi günler,
    bugün 20.99 tl karşılığında almış olduğum tokenler kredi kartımda 63 tl görünüyor bunun nedenini öğrenebilirmiyim
    Selamlar;

Bu sorununuz için sizin destek ekibimize yazmanız gerekiyor.

Destek ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Ana Sayfa - TopEleven Support | TopEleven Support

Newbie
    Androidde başladığım oyunu pc de nasıl oynarım? Bağlamayı yapamadım bi türlü..

Quote Originally Posted by Laftan Anla View Post
    Androidde başladığım oyunu pc de nasıl oynarım? Bağlamayı yapamadım bi türlü..
    Selamlar;

Android de Facebook üzerinden bağlantı sağladıysanız eğer bilgisayar tabanı üzerinden de aynı şekilde Facebook ile bağlantı sağlayıp takımınızın başında kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Kartal21 likes this.

Newbie
    Merhaba;

Bugün kupa yarı finalinde 80. dakikada oyundan bir şekilde düştüm, 3-4 dakika boyunca ''bakım yapılıyor olabilir tekrar deneyiniz'' uyarısı aldım, oyuna giriş yapamadım. Oyundan düştüğümde 4-2 öndeydim. Yeniden oyuna girdiğimde maç 1-1 bitmiş, elendim. Sorun ne olabilir ? Rakip hile yapmış olabilir mi ?

Quote Originally Posted by erdal4420 View Post
    Merhaba;

Bugün kupa yarı finalinde 80. dakikada oyundan bir şekilde düştüm, 3-4 dakika boyunca ''bakım yapılıyor olabilir tekrar deneyiniz'' uyarısı aldım, oyuna giriş yapamadım. Oyundan düştüğümde 4-2 öndeydim. Yeniden oyuna girdiğimde maç 1-1 bitmiş, elendim. Sorun ne olabilir ? Rakip hile yapmış olabilir mi ?
    Selamlar;

Bunu anlayabilmemiz için destek bölümümüze yazmanız gerekiyor.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...tml#post338648

Newbie
    120. seviyedeyim gözlemciden bile daha kaliteli SF oyuncum vardı, maça girdiğim bi gün bu oyuncunun olmadını farkettim, kaybolmuş, satmadım bişi yapmadım nasıl olur buya, oyuncunun ismi deniz ışık.

Newbie
    Quote Originally Posted by Orhan Işık View Post
    120. seviyedeyim gözlemciden bile daha kaliteli SF oyuncum vardı, maça girdiğim bi gün bu oyuncunun olmadını farkettim, kaybolmuş, satmadım bişi yapmadım nasıl olur buya, oyuncunun ismi deniz ışık.
    120.seviye yok ki kardeş 120puanlı oyuncum var demek istedin sanırım güç olarak.

Newbie
    ben şöyle bir hata yaşıyorum öncelikle pcden giriyorum ilk başta çerez hatası olarak düşündüm çerezleri öndiski falan temizledim lakin hata devam ediyor, oyun menü sekmesinden atıyorum kadroya girdiğimde oyun kendiliğinden donuyor sayfayı yinele yapıyorum hadi geliyor ama tekrar başka bir menüye geçtiğimde transfer olur menajer olur bir şekilde donuyor ekran görüntüsüde aldım. tablet, telefondan girince böyle bir hatayla karşılaşmadım ama pc den girince çok sık karşılaşıyorum ve benim canımı cidden sıkıyor.

http://imgim.com/topeleven.png

edit: yandex pluginden çözmüş bulunmaktayım evet.
    Last edited by Rovildi; 05-15-2015 at 09:29 AM.

Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast