Results 1 to 4 of 4

Thread: maç sırasındaki oyuncu ve teknik değişiklik sorunu

Newbie

maç sırasındaki oyuncu ve teknik değişiklik sorunu

benim sorunum şu. kaçtır başıma geliyor artık tesadüf olduğunu düşünmüyorum. ilk yarı bitmesine 5 dk kala felan oyuncu değişikliği ve teknik değişiklikler yapıyorum kontra atak sert hücum vb. ama kayıt etmeden maça bakayım son durum nedir oyuncuların puanlamaları nasıl diye, ilk yarı bitiyor bazen bitmeden kayıt ediyorum ayarları fakat ayarları etmiyor kayıt. etti gibi görünüyor fakat etmiyor. sayfayı yeniliyorum en baştan tekrar, bu seferde oyuncu değişiklik yapma hakkınız yok diyor yada çıkan oyuncu geri giremez diyor. ama değişikliklerin hiçbiri olmamış. anlamadım gitti

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Maçın son 5 dakikaları demek son ataklar demek simülasyon olarak oyunu düşünecek olursak. Bu yüzden bu tarz ayarlar bana da oldu artık daha erken oyunun gidişatına göre yapıyorum. Genelde oyun bizden daha ilerde gidiyor hatta 87-88.dakikalarda Lig maçı oynarken Lig puan durumuna bak sonuç yazar

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Maçın son 5 dakikaları demek son ataklar demek simülasyon olarak oyunu düşünecek olursak. Bu yüzden bu tarz ayarlar bana da oldu artık daha erken oyunun gidişatına göre yapıyorum. Genelde oyun bizden daha ilerde gidiyor hatta 87-88.dakikalarda Lig maçı oynarken Lig puan durumuna bak sonuç yazar
    benim dediğim ilk yarıdaki ayarlar. maçın bitiminden önce değil. ilk yarı daha bitmeden tamamlamak istediğim ayarlardan bahsediyorum yani ercan bey

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by mosbcina View Post
    benim dediğim ilk yarıdaki ayarlar. maçın bitiminden önce değil. ilk yarı daha bitmeden tamamlamak istediğim ayarlardan bahsediyorum yani ercan bey
    Ben de ilk yarı ve ikinci yarı sonlarından bahsediyorum bunu destek ekibine iletin size yardım olacaklardır