Results 1 to 5 of 5

Thread: Oyuncu değiştiremedik. Bonuslar yok. Federasyon maçlarımız gitti.

Newbie

Oyuncu değiştiremedik. Bonuslar yok. Federasyon maçlarımız gitti.

Merhabalar, oyunu bayağı takip ediyorum. Ve 3 senedir oyuncusuyum. Federasyonumuz var. 6 kişi emek veriyoruz. 6 kişi her an her dakika top eleven'da transfer, kadro, taktik, strateji ve zamanımızla emek veriyoruz. Ancak bu geceki federasyon maçlarımızda ne oyuncu değiştirebildik. Ne de BONUS'lara basabildik. Seyirci gibi maçları izledik. 2 arkadaşımız maça giremedi bile. Rakipler ise değiştirdi. Hakkımız yendi. Acil olarak geri dönüş yapılmasını rica ediyoruz. Aksi taktirde bu olayı elimizden geldiğince yayacağız.

Federasyonda güçlü rakipleri yendik. 9-6 puan aldık. Ancak ikinci maçda müdahale edemedik. Yukarıdaki yazdıklarımdan dolayı. Bu oyuna onca emek veriyoruz ve karşılığı bu muydu? Ekde gösterdiğim resimlerde federasyon kodumuz ve maçlarımız gözükmekte. Lütfen gereği neyse yapılsın.

Not 1: Pc den ve telefondan oyuncu değiştiremedik. Bonuslara basamadık.
    Not 2: Ekteki resim var. Federasyon kodumuz var. Maça girdiğimizde ise bonus ve oyuncu değiştiremedik.

İyi akşamlar.

Oyuncu değiştiremedik. Bonuslar yok. Federasyon maçlarımız gitti.-tek.jpg

Newbie
    Ayrıca şunu belirteyim. Telefonum samsung s6 ve bilgisayarım MSI g72. Yazılımcıyım. Sadece ben olsam eyvallah. 6 kişiyiz. Tekrar belirtiyorum 2 kişi oyuna girdi maça giremedi! Diğer 4umuzde maçlara girdik ancak seyirci gibi izledik. Maça müdahale edemedik. Oyuncu değişme ekranı ve bonus sekmesi hiç gelmedi.

Benim düşüncem yeni sezon ile alakalı olabilir. Çünkü saat 22:00 da ilk maçlarımız bitti. Kiralık oyuncuları gece 00:00 maçlarımızı için alamiyorduk. Otomatik değiştirir dedik. Evet otomatik değiştirdi. Ama ne yazık ki seyirci gibi maçları izledik.

Gerekli tüm yerlere bildirimde bulundum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Bunu Destek Ekibimize iletmeniz gerekmektedir.Destek ekibimize mobilden '?' yerinden ulaşabilir bununla ilgili incelemeleri Destek Ekibimiz yaptıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Teşekkür ederim. Destek ekibine belirttim. Yazdıklarımdaki mağdurluğumuzu anlamışsınızdır. İnanın Top Eleven'ı açasımız gelmiyor. Bunun telafisi söz konusu mudur?

Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Bunu Destek Ekibimize iletmeniz gerekmektedir.Destek ekibimize mobilden '?' yerinden ulaşabilir bununla ilgili incelemeleri Destek Ekibimiz yaptıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by solacebl View Post
    Teşekkür ederim. Destek ekibine belirttim. Yazdıklarımdaki mağdurluğumuzu anlamışsınızdır. İnanın Top Eleven'ı açasımız gelmiyor. Bunun telafisi söz konusu mudur?
    Bu sistemsel olayları sadece Destek Ekibi çözebiliyor ben sadece size yol göstermekle görevliyim