Results 1 to 5 of 5
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Antonio Gustavo Hernandez

Thread: Kondisyon

Rookie

Kondisyon

Videoları izleyerek en fazla ne kadar kondisyon alabilyoruz eskiden 30du şimdi 10 tane felan neden böyle oldu?? ücretsiz al butonu yenileniyor alamıyorum
    Last edited by Euthyrox; 02-20-2017 at 02:22 PM.

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Eğer, fizik merkezindeki ücretsiz kondisyonlardan bahsediyorsanız;

Cihazınız Android ise Android cihazlarda bu problem oluyor ve kesinlikle çözülemeyeceğini düşünüyorum. Sistem ilk açıldığı saatlerde veriyor genellikle (TSİ 5:30). O yüzden artık oyundaki videoları izlerken Iphone'u kullanıyorum. Yine de destek ekibiyle iletişime geçin.

Bunun dışında bazen 10'a kadar az reklam mevcut olabiliyor, 20 adet yani ve eğer 2 hesabınız varsa ve birinden 30 adeti aldıysanız diğeri için 8 saat beklemeniz gerekmektedir.

Dinlenme paketleri için de aynıları geçerli, ama fizik merkezindeki ücretsiz kondisyonları aldığınız artı tuşuna basıp tekrar dinlenme paketlerine geri döndüğünüzde ücretsiz al butonu açılıyor.

Bu yazdıklarım mobil cihazlar için geçerli. Web sürümüyle ilgili sorun yaşıyorsanız, başka bir forumda okuduğum kadarıyla web sürümü mobil sürüme göre daha az ücretsiz teklif sunuyor.

Rookie
    Quote Originally Posted by Antonio Gustavo Hernandez View Post
    Eğer, fizik merkezindeki ücretsiz kondisyonlardan bahsediyorsanız;

Cihazınız Android ise Android cihazlarda bu problem oluyor ve kesinlikle çözülemeyeceğini düşünüyorum. Sistem ilk açıldığı saatlerde veriyor genellikle (TSİ 5:30). O yüzden artık oyundaki videoları izlerken Iphone'u kullanıyorum. Yine de destek ekibiyle iletişime geçin.

Bunun dışında bazen 10'a kadar az reklam mevcut olabiliyor, 20 adet yani ve eğer 2 hesabınız varsa ve birinden 30 adeti aldıysanız diğeri için 8 saat beklemeniz gerekmektedir.

Dinlenme paketleri için de aynıları geçerli, ama fizik merkezindeki ücretsiz kondisyonları aldığınız artı tuşuna basıp tekrar dinlenme paketlerine geri döndüğünüzde ücretsiz al butonu açılıyor.

Bu yazdıklarım mobil cihazlar için geçerli. Web sürümüyle ilgili sorun yaşıyorsanız, başka bir forumda okuduğum kadarıyla web sürümü mobil sürüme göre daha az ücretsiz teklif sunuyor.
    Sağol hocam o kadar çevirip yazmışsın..

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Quote Originally Posted by Euthyrox View Post
    Sağol hocam o kadar çevirip yazmışsın..
    Neden çevireyim, bildiklerimi yazdım
    menajer and Euthyrox like this.

Newbie
    Merhabalar bende kac gundur ayni sorunu yasiyorum destek ekibiyle iletisime gectim malesef sonuc yok hala alamiyorum dinlenme paketi..Bunun bir cozumu yok mu gercekten.Bu arada alan arkadaslarim var telefonu android olmasina ragmen