Results 1 to 9 of 9

Thread: Federasyon maçlarımızda otomatik olarak hükmen biten maçlar!!!...

Newbie

Exclamation Federasyon maçlarımızda otomatik olarak hükmen biten maçlar!!!...

Altın Lig 3 ten 2 ye çıkmayı sezonun 3.haftası garantiledik, puan kasmak için son hafta maçlarını sabahın 6 sında beklerken, bir anda saati gelen herkesin maçlarının (sanırım) rastgele sonumlanması ile ilk maçlar itibariyle 15-3 geriye düştük. Maç detaylarına tıkladığımızda "Maç oynanmadı çünkü rakip sahaya 11 kişi çıkamadı ve hükmen yenil sayıldı" açıklaması yer alıyorsu ve de rakibe 3 puan vermişti. Sorunun acilen çözülmesini ilk maçların oynatılmasını olmadığı halde eşit puanlar yazılarak, kaderin rövanşa bırakılmasını rica ediyoruz Support ekibinden.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Federasyon maçlarımızda otomatik olarak hükmen biten maçlar!!!...-img_3064.jpg   Federasyon maçlarımızda otomatik olarak hükmen biten maçlar!!!...-img_3066.jpg   Federasyon maçlarımızda otomatik olarak hükmen biten maçlar!!!...-img_3067.jpg  

Newbie
    aynısı bizde de oldu takım tam kadro enerji moral kondisyon full ama yenilgi

Rookie
    Quote Originally Posted by ordudpor View Post
    aynısı bizde de oldu takım tam kadro enerji moral kondisyon full ama yenilgi
    Yine bug...

Newbie
    Ayni sorun mevcut bizdede iyice para hirsiyla oyunu batirdilar yaziklar olsun ....

Newbie
    Düzelirmi Bu Durum
    Çünkü Hiç adil Olmayan Bir Durum
    Ben Tam Kadro full Kondisyon moral
    ve Federasyon 15- 3 Yenik
    Maç Özetine bakınca hükmen diyor

Newbie
    Ne olacak şimdi ben destek merkezine yazdim bakalim sonuç çikacak mi?

Rookie
    Quote Originally Posted by SARIKIRMIZI View Post
    Ne olacak şimdi ben destek merkezine yazdim bakalim sonuç çikacak mi?
    Ya sorunu düzeltecekler, ancak bu arada zaman geçiyor, takvim sıkışıyor, telafisi zor... Ya da alınabilecek en yüksek destek paketi...

Newbie
    Benimde basima geldi bu olay destek bolumune yazdim ve federasyon maclari bitti bile
    Kaybedilen her mac icin sistem 3 puan verecekmis ve +5 token verecekmis
    Ama bu adil degil ben 4.oldum ve hukmen yenildigim maclarda rakiplerimi 2.maclarda daha cok puan toplamistim
    1.yada 2.olup ust lige cikabilirdim ama yapmadilar

Newbie

Hakkimiz yendi

Hakkimiz yendi arkadaslar
    Federasyon maclarinda hukmen yenik sayilip 15-3 bitti maclarimiz ve bunu hemen destek bolumune yazdim ama sonuc gelene kadar federasyon maclari bitti bile
    Bu yuzden oyunu birakicaz hic adil degil bu yaptiklari