Results 1 to 5 of 5
Like Tree2Likes
  • 1 Post By AhhMeTs

Thread: Hata değil resmen HİLE!

Newbie

Hata değil resmen HİLE!

Bu sezon hiç yenilmemiştim. Güçlüde bir takım kurdum. Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçı 5-2 kazandım. 2. Maç 73. dakikaya kadar 2-0 öndeydim. Fotoğraflardan da göreceğiniz gibi evet rakibimden de güçlüydüm. Ancak bir anda oyun dondu ve sonuç?
    Maçı 7-2 kaybetmişim. Kırmızı kart yok, kaleciyi oyuna alma yok, takımı kanatlara çekme yok, o kadar gol yememe sebep olacak hiçbir şey yok.
    Şu ana kadar yüzlerce maç yaptım. Benden çok zayıf ya da çok güçlü rakiplerle de oynadım. Ancak hiçbirinde 73 dakika gol atamayan takımın 17 dakikada 7 gol atmasına şahit olmadım.
    Durumu derhal desteğe yazdım. Oradan gelen yanıtta da bağlantımın koptuğu ve o sıra bazı terslik olduğunu ifade ettiler. Hangi terslik 17 dakikada 7 gol yedirir ki bir takıma? Destek hesabıma 10 token ve hediye paketleri yükleyerek özür dilemek istediklerini dile getirdiler.
    Sonuç olarak böyle bir haksızlığa uğradığım için 56 aydır aralıksız oynadığım bu oyunu bırakma kararı aldım. Dilerim benzer şeyler sizin de başınıza gelmez. Hepinize başarılar dilerim...

Attachment 98907

Attachment 98909

Attachment 98911
    gokcen61 likes this.

Newbie
    Geçmiş olsun kardeşim...bir menajer olarak hayal kırıklığını anlayabiliyoruz gibi saçma ve aciz bir nordeus girişi yapmayacağım merak etme...bu yapılanın hiçbir izahı yok...olamaz da zaten...bu düpedüz terbiyesizlik!!! ahlaksızlık!!! destek ekibi neden var orada?? hataları ve arızaları açıklamak için...yaptıkları açıklama ne? bazı terslik oldu!!! bu cevap bile bu adamların ne kadar meslek ahlakından ve etik değerlerden mahrum olduklarını apaçık gözler önüne seriyor!! nedir bu terslik?? böyle bir saçmalığı bile terslik(!) adı altında geçiştiriyorlar işte gördüğün gibi...7 yaşındaki bir çocuğa açıklama yapar gibi!! zaten microsoft tan kovulan 3 yazılımcının kurduğu bir şirketten akademik bir açıklama beklemek çölde kutup ayısı aramakla eşdeğer benim zannımca...sen en doğru kararı vermişsin kardeşim...bunca insanın emeğini, zamanını böyle kasıtlı hileler ile hiç ediyorlar...herkesin yaktığı ormanda bir gün kendisinin de yanacağını unutarak......

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by AhhMeTs View Post
    Bu sezon hiç yenilmemiştim. Güçlüde bir takım kurdum. Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçı 5-2 kazandım. 2. Maç 73. dakikaya kadar 2-0 öndeydim. Fotoğraflardan da göreceğiniz gibi evet rakibimden de güçlüydüm. Ancak bir anda oyun dondu ve sonuç?
    Maçı 7-2 kaybetmişim. Kırmızı kart yok, kaleciyi oyuna alma yok, takımı kanatlara çekme yok, o kadar gol yememe sebep olacak hiçbir şey yok.
    Şu ana kadar yüzlerce maç yaptım. Benden çok zayıf ya da çok güçlü rakiplerle de oynadım. Ancak hiçbirinde 73 dakika gol atamayan takımın 17 dakikada 7 gol atmasına şahit olmadım.
    Durumu derhal desteğe yazdım. Oradan gelen yanıtta da bağlantımın koptuğu ve o sıra bazı terslik olduğunu ifade ettiler. Hangi terslik 17 dakikada 7 gol yedirir ki bir takıma? Destek hesabıma 10 token ve hediye paketleri yükleyerek özür dilemek istediklerini dile getirdiler.
    Sonuç olarak böyle bir haksızlığa uğradığım için 56 aydır aralıksız oynadığım bu oyunu bırakma kararı aldım. Dilerim benzer şeyler sizin de başınıza gelmez. Hepinize başarılar dilerim...

Attachment 98907

Attachment 98909

Attachment 98911
    Bunu dile getirdim ama malesef olanı değiştirilmez. Sistemsel hatalara dokunulmuyor bir sonraki güncelleme ile bu en aza indirilmek için uğraş veriliyor.

Başka sorun olursa biz hep buradayız.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 04-24-2018 at 10:12 AM.

Newbie
    Daha öncede söyledim arkadaşlar bu oyundan emeğinizin karşılığını almayı bekliyorsanız daha çok beklersiniz. Yani bir beklenti içine girmeden bu oyunu oynarsanız üzülmezsiniz. Müsabakalara müdahale edildiğine kesinlikle inanıyorum. Öylesine girip oynarsanız sıkıntı yaşamazsınız. Ancak bir şey beklerseniz üzülürsünüz bu kadar net. Herkese iyi eğlenceler.

Newbie
    Quote Originally Posted by Kökbörü View Post
    Ben bizzat yaşadım, çok güçlü bir kadrom var, bir tane admin olduğunu tahmin ettiğim adam, ilk maçımızda beni yendi ama ben 8. Dk sakatlanan oyuncunun 61 de değiştirdim, 20. Dk da kırmızı ve penaltı ile adam maçı aldı.
    Tabi ki bahanelerle var, basma kalıp cümlelerle ben adamın maçlarını takibe aldım, maçının 1 tanesi 0-0 gidiyor 86. Dk da lehine penaltı kırmızı yine o maçında alıyor. Ben artık alıştım, ama yok top elevenda takımlar kollanmıyor, fedler kollanmıyor falan hikaye.

Değiştirdim derken, ben 8.dk değişikliği yaptım, 61 de oyuncu değişti, sistem izin vermedi 9 kişi oynattı
    Ben de çok kez benzer şeylere şahit oldum. Her sezonda illaki başıma geliyor. Mesela yanlış hatırlamıyorsam birkaç sezon önce kupa yarı final maçında rakibimi deplasmanda 2-1 mağlup etmiştim. Evimde 1. ve 2. dk da arka arkaya yediğim iki golle macı 2-0 kaybettim ve elendim. Yani o kadar normal geliyor ki artık öylesine bir beklentiye girmeden bu oyunu oynuyorum 🙂