Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
Like Tree1Likes

Thread: Şikayetciyim !!!!!

Newbie
    Normalmi?? neresi normal kardesim hermacda adami sakatlanir..oyle olsa ozaman futbolcu diye bisey kalmaz! Matigina basvur lutfen..evet fener akhisara yeniliyor..bu deyin olay bir milyonda bir olur..ama ne hikmetse bu top elevende hermacda yenilgi var...istersen bir bak bu yonden bir benmi Sikayet ediorum...Zaten almiyorum....

Rookie H1PP00's Avatar
    Bende üzgünüm ancak yapabiliceğimiz birşey yok benimde ne hikmetse 10 maçtır adam sakatlanmıyor biraz kondisyonla ilgili yapabiliceğim birşey yok çünkü oyun kodlarında sakatlanma oranı filan yok tamamen akıllı kodlar kendisi karar alıyor
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    adam kaç aydır oyuna girmiyosa düşünün sadece iki oyuncusu kalmış sahaya çıkabilecek. biri ML(sol kanat) diğeri de AMC(ofansif forvet). ikiside iki yıldız. kalecisi bile olmadığı halde 1-1 berabere kaldım.benim takımım tam kadro ve hepsi 3 ve 4 yıldızlı oyuncular olmasına rağmen. bunun gerçeklikle en ufak bi alakasını söyleyebilicek biri var mı? bu kadar saçma kurgusu olan bi oyuna para vermeyi bırakın, üstüne size para verseler oynamayın arkadaşlar.

Newbie zxak4's Avatar
    kardeş bu oyunda soygun olduğu gerçek, neticede sırp malı oyun, sırpların da ne kadar aç gözlü ve kalleş olduğunu tarih okuyan bilen herkes iyi bilir, oyundaki mantık şu takımı güçlü olan adam zaten top elevene bağımlı adamdır, oyundan kopması zordur, amaç pek ilgilenmeyen zayıf takım sahibini oyuna çekmektir, bir nevi oruçlu olup su içemeyen adamın ağzını su ile çalkalaması gibi, ben 21. seviyeyim bu oyunda çok şeye şahit oldum, olay bundan ibaret....

Newbie
    Şikayetciyim !!!!!-578025_423444327745726_1679777053_n.jpg Kardesim benimde demek istediklerim bu Top Eleven aslinda guzel oyun..Ama hatami diyeli Hilemi diyelim cok oluyor..Sana ben yuzde yuz katiliyorum..bu palastigim ornek birsey baka bilirsin..bunun bir aciklamasi varsa Adim lutfen cvp ver..eyer sende Birsey bilmiyorsa artik diyecek bisey kalmiyor...

Newbie
    bu oyuna dünyanın parasını harcadım yeter artık ya benimle kıyaslanmayacak takımlara mağlup ediyosunuz beni her maçta 2 tane 3 tane sakat veriyorum bu sondu bu oyuna daha kuruş harcarsam adam değilim böyle yaparak sadece müşterilerinizi kaybedersiniz top eleven benim için bitmiştir iyi enayi buldunuz kendinize artık yemezler

Newbie
    Ya arkadaşım reklamlarınızdan Supersonicads den "Hediye kazanma şansı elde edin" 56 Tokens veriyor diye Cep telefonu aboneligi yaptım hiç bişi vermedi yalan yanlış reklamlar nie koyuyorsunuz benim paramı nie boşa alıyorsunuz ya bana 56 tokensimi verin yada paramı geri verin bu ne böyle kardesim

Rookie H1PP00's Avatar
    Arkadaşlar ; Bakın gerçekten oyun kararları kasıt olarak almıyor 10 maçtır sakat vermiyorum ben .Farklı birşey o sistem tamamen otomatik olarak atıyor
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    System mukkenbel ayarlanmis kimin maci kazanacagini daha onceden ayarlanmis sanki..maci bittiminde hep bakiyorum istastikler icler acisi hermacda...artik kanat getirdim bilincli oldugunu admin sen ne dersen de ama gercek birsey var ortada bu systemle oynuyorlar...hermacda icler acisi bir istastik olurmu allah askina!!!..hermacda nerdeyse kornerden gol yiyorum...hermacda futbiolcularim kirmizi karti ve sari karti var..olmadik yerlere penalti veriyorlar karsi tarafa...bu hermacda ayni..benim attaklarim hermacda ayni anlatimda ayni sekilde engeleniyor...adim kusura bakma ama inan bu saatten sona bu oyunda hile yok diye beni kimse inandiramaz...hersey ciplak gozle ortada saygilarimla..

Rookie H1PP00's Avatar
    Madem inanmıyorsunuz size sayılar ve mantık ile anlatıcam :
    Facebook applere 2 gb yer veriyor maximum ancak teli olan bilir 100mb mi ne top eleven
    Mantıklı olsun hiçbir coder(Bende yazılım mühendisliği öğrencisiyiim) 100 mb ye olayları önceden kararlaştıran bir sistem kodluyamaz.
    Top eleven sistemi anlık çalışır sistem o saniyede kod üretir madem öyle birşey var diyelim sen maçı izlemeye başlayınca takımın %8 daha iyi top yapıyor bunudamı önceden ön görücek ? 100 mb likte güldürme .
    Penaltılar oyun mantığının temelinde var eğer oyun sistemi gerek görürse verir herkeze olabilir kasti birşey değil

Şunu bilin oyunun kimseye art niyeti yok olay bu
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast