Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: ironSource Sponsör Token vermiyor

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mertcan28 View Post
    Aynı durumdan bende muzdaripim. Geçen gün iron source de bir görev tamamladım şartlarında indirmemi istediği ''Rise Of Civilization'' adlı oyunda minimum 0.99$ ödeme yapmamdı. 28 şubat tarihinde bunu yaptım 8.79 tl lik bir ödeme yaptım ama şaka gibi iron source reddetti üstelik bir çok kanıt sunmama rağmen top elevena gittim destek ekibi bizim yapabileceğimiz bişey yok diyerek beni takmadı. iron source maillerime cevap vermiyor. Ekran görüntüsünü paylaşıyorum.Attachment 118454
    Sponsor olan tokeni vermesi lazım, benim de birçok token verilmedi. Ve hatta 1 sponsordan ban yedim moderatör olarak. Çok ısrarlı bir dil kullandığım için sanırım bu sonuç oldu.

Newbie
    Ne olacak şimdi abi yani ne yapabiliriz? Bu duruma bir çözüm bulunsun artık. Üst yetkililer bir el atsınlar bu işe. Bir de bu durumdsn farklı bir şey soracağım görüşmeler artık son hafta yapılabiliyor, ama son hafta görüşmelerden alınan adam 1 hafta sonra yeni sezona geçince yıldız kaybetmeyecek mi? edecekse görüşmelerden oyuncu almanın mantığı ne?

Ne olacak şimdi abi yani ne yapabiliriz? Bu duruma bir çözüm bulunsun artık. Üst yetkililer bir el atsınlar bu işe. Bir de bu durumdsn farklı bir şey soracağım görüşmeler artık son hafta yapılabiliyor, ama son hafta görüşmelerden alınan adam 1 hafta sonra yeni sezona geçince yıldız kaybetmeyecek mi? edecekse görüşmelerden oyuncu almanın mantığı ne?
    Şuan için sponsorluk durumlarını ancak iletebiliriz ve son hafta alınan oyuncu lige çıktığında tabi ki yıldızı düşecek bunun süreci gelişebilir ve değişebilir bu bir önlemdi bakalım ileri ki süreçte neler olacak.

Newbie
    Sponsor sorunun bir an önce çözülüp haksızlığa uğrayanların haklarını alması dileği ile
    Görüşmelere gelirsek son hafta değil de ilk hafta yapılabilir abi ilk 1 hafta olur ve biter böylece daha çok faydası olur lig de son 3te olan takım seviye düşse ilk 4 e girenlere token hediye edilse oyuncu moralleri üst üste maç kazanmamıza rağmen düşmese daha iyi olur.

Aynı durumdan bende muzdaripim. Geçen gün iron source de bir görev tamamladım şartlarında indirmemi istediği ''Rise Of Civilization'' adlı oyunda minimum 0.99$ ödeme yapmamdı. 28 şubat tarihinde bunu yaptım 8.79 tl lik bir ödeme yaptım ama şaka gibi iron source reddetti üstelik bir çok kanıt sunmama rağmen top elevena gittim destek ekibi bizim yapabileceğimiz bişey yok diyerek beni takmadı. iron source maillerime cevap vermiyor. Ekran görüntüsünü paylaşıyorum.Attachment 118454
    Reklam tekliflerinden uzak durun bende alamadım diye bilgi vermiştim fakat yine raporda bunu ileteceğim.

Page 2 of 2 FirstFirst 12