Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: ironSource Sponsör Token vermiyor

Newbie

Post ironSource Sponsör Token vermiyor

Bütün tekliflerinde token vermiyor . 4 tane oyunun teklif şartlarını yerine getirmeme rahmen hiçbirini vermiyor. Bu sponsörün destek sayfasından yazdım geri dönüş te yapmıyorlar . Yardımcı olurmusun Mehmet hocam . İronSource sponsörü hiçbir ödülü vermiyor .

ironSource Sponsör Token vermiyor-ekran-al-nt-s-.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by adamfb View Post
    Bütün tekliflerinde token vermiyor . 4 tane oyunun teklif şartlarını yerine getirmeme rahmen hiçbirini vermiyor. Bu sponsörün destek sayfasından yazdım geri dönüş te yapmıyorlar . Yardımcı olurmusun Mehmet hocam . İronSource sponsörü hiçbir ödülü vermiyor .

Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı.jpg 
Views:	46 
Size:	83.9 KB 
ID:	106994
    Bunları ben raporda iletiyorum.Çoğu zaman benim de yaptıklarım oldu ve malesef bana da token gelmedi. Bu ay ki raporumda iletiyorum.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bunları ben raporda iletiyorum.Çoğu zaman benim de yaptıklarım oldu ve malesef bana da token gelmedi. Bu ay ki raporumda iletiyorum.
    Hocam foruma daha sık uğra .Vallaha senden başka muhattap yok oyunda

Konuları hergün okuyoruz ve hata alan menajerlerimizi Destek ekibine yönlendirmekten başka çaremiz yok. Sisteme sadece hatayı düzeltmek için Destek ekibimiz girebiliyor.Merak etmeyin

Konuları hergün okuyoruz ve hata alan menajerlerimizi Destek ekibine yönlendirmekten başka çaremiz yok. Sisteme sadece hatayı düzeltmek için Destek ekibimiz girebiliyor.Merak etmeyin

Newbie
    Destek ekibi çöp hocam vallaha .Benim maçlar saatinde başlamıyor . 3 saat sonra başlıyor nedense.Çözüm yok halen

Destek ekibi çöp hocam vallaha .Benim maçlar saatinde başlamıyor . 3 saat sonra başlıyor nedense.Çözüm yok halen
    Geç cevap verme sıkıntısı son zamanlar da çok dile getirildi. Bununla ilgili de bizzat raporda iletileceğim.

Newbie

Iron Source Görevi Tamamlamama Rağmen Ödülümü Vermedi

Geç cevap verme sıkıntısı son zamanlar da çok dile getirildi. Bununla ilgili de bizzat raporda iletileceğim.
    Merhabalar Ercan Bey ben 16 kasımda gerekli görevi tamamlamama rağmen iron source bana vermesi gerekne ödül olan 214 tokeni vermedi.Kendilerinede herhangi bir şekilde ulaşıp sorunumuda anlatamadım.Sitelerinde bulunan request talebini de iletmiyorlar hep hata çıktı diyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Quote Originally Posted by deiba72 View Post
    Merhabalar Ercan Bey ben 16 kasımda gerekli görevi tamamlamama rağmen iron source bana vermesi gerekne ödül olan 214 tokeni vermedi.Kendilerinede herhangi bir şekilde ulaşıp sorunumuda anlatamadım.Sitelerinde bulunan request talebini de iletmiyorlar hep hata çıktı diyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
    Destek Ekibimize bunu iletirseniz hesabınızı sadece Destek ekibimiz inceleyip çözüme kavuşturabilirler. Mobilden giriş yapıp "?" kısmından ulaşabilirsiniz

Newbie
    Aynı durumdan bende muzdaripim. Geçen gün iron source de bir görev tamamladım şartlarında indirmemi istediği ''Rise Of Civilization'' adlı oyunda minimum 0.99$ ödeme yapmamdı. 28 şubat tarihinde bunu yaptım 8.79 tl lik bir ödeme yaptım ama şaka gibi iron source reddetti üstelik bir çok kanıt sunmama rağmen top elevena gittim destek ekibi bizim yapabileceğimiz bişey yok diyerek beni takmadı. iron source maillerime cevap vermiyor. Ekran görüntüsünü paylaşıyorum.Attachment 118454
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ironSource Sponsör Token vermiyor-top-eleven.jpg  
    Last edited by Mertcan28; 03-03-2019 at 09:21 AM.

Page 1 of 2 12 LastLast