Results 1 to 7 of 7

Thread: Reklam İzleme Sorunu

Rookie

Reklam İzleme Sorunu

17 Ocak tarihinden beri Türkiye Kullanıcıları Video İzleyemiyor, Her reklam sonrası reklam kimliği (ID) sıfırlayıp izliyoruz, zaman kaybı oluyor.

Google Play'de dışında bir markette, 10.7.11 sürümü var, son sürümün üstünde bir sürüm sanırım yama var, onda sorun yok diyorlar, Google Play dışında bir marketten uygulamayı güncellemek sıkıntı yaratır mı?

Not: Oyun içi yardım cevap vermiyor, verdiklerinede sorun bizde değil googlede demiş, yani başlarından savuyorlar, madem googlede sorun var neden eski sürümlere yönlendiriyoruz buradaki adminden yardım bekliyoruz

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kökbörü View Post
    17 Ocak tarihinden beri Türkiye Kullanıcıları Video İzleyemiyor, Her reklam sonrası reklam kimliği (ID) sıfırlayıp izliyoruz, zaman kaybı oluyor.

Google Play'de dışında bir markette, 10.7.11 sürümü var, son sürümün üstünde bir sürüm sanırım yama var, onda sorun yok diyorlar, Google Play dışında bir marketten uygulamayı güncellemek sıkıntı yaratır mı?

Not: Oyun içi yardım cevap vermiyor, verdiklerinede sorun bizde değil googlede demiş, yani başlarından savuyorlar, madem googlede sorun var neden eski sürümlere yönlendiriyoruz buradaki adminden yardım bekliyoruz
    22 Ocak 2019 günü umuyoruz Top Eleven 2019 da bu reklam sorunları çözümlenir.

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    22 Ocak 2019 günü umuyoruz Top Eleven 2019 da bu reklam sorunları çözümlenir.
    ummaktan öte yapabileceğiniz birşey yok mu? siz en azından irtibat kurabilirsiniz.

Newbie
    Oyunu bıraacak dereceye geldim artık video izlenmiyor oyuncular yorgun kayıp alıyoruz durmadan

Quote Originally Posted by Kökbörü View Post
    ummaktan öte yapabileceğiniz birşey yok mu? siz en azından irtibat kurabilirsiniz.
    Biz talepleri ve sorunları iletiyoruz bunun üzerinde çalışıyoruz .

Örnek olarak varsayım üzerinden söylersem sizin önceden VPN kullanım gibi bir şeyden kaynaklı kısıtlamayı bile Sponsor reklamcılar kısıtlıyor o yüzden bu sorunları hesabınızın incelenmesi için kendiniz bizzat Destek Ekibimize yazıp inceletmeniz gerekiyor. Bunun oyun hatası olması da diğer bir sorun olabilir. Ancak bunu inceletme süreci ilk olarak sizin hesabınızdan Destek Ekibimize yazmanız gerekiyor.Benim yapacağım tek şey iletmek ve size yapabilecekleriniz hakkında yol göstermek.

Bu arada kendi hesaplarımdan reklam izleyebiliyorum.Bu yüzden sizlere bunu öneriyorum.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 01-21-2019 at 07:25 PM.

Bu sorunu kilitliyorum raporda bu ay ileteceğim.

Raporda sorunlar iletilmiştir.