Results 1 to 5 of 5

Thread: 446 token neden verilmiyor?

Newbie

446 token neden verilmiyor?

state of survival oyun teklifini bitirdim level 20 karşılığında verilmesi gereken 446 token verilmedi reklam firmasına da yazdım onlardan da bir dönüş olmadı ne yapmam lazım yardımcı olmanızı bekliyorum.446 token neden verilmiyor?-screenshot_20210116-093753.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 446 token neden verilmiyor?-screenshot_20210116-093553.jpg  

Newbie
    446 token neden verilmiyor?-screenshot_20210116-094025.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ramci30 View Post
    state of survival oyun teklifini bitirdim level 20 karşılığında verilmesi gereken 446 token verilmedi reklam firmasına da yazdım onlardan da bir dönüş olmadı ne yapmam lazım yardımcı olmanızı bekliyorum.Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20210116-093753.jpg 
Views:	30 
Size:	74.0 KB 
ID:	136243
    Merhabalar görevlerin her birini uygun bir şekilde yaptıysanız eğer sponsor firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.Dönüş yapmadıkları takdirde ise ben raporumda bunu belirtip çözüm üretmeye çalışacağım.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 01-20-2021 at 06:32 AM.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Merhabalar görevlerin her birini uygun bir şekilde yaptıysanız eğer sponsor firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.Dönüş yapmadıkları takdirde ise ben raporumda bunu belirtip çözüm üretmeye çalışacağım.
    Hocam merhaba ben çok yeniyim benim de maruzatım olacaktı. Geçen bi görev aldım ve görev ödülü 141 tokendi 11 gün kala bitirdim çevirme oyununda 150. Seviye ol diyordu yaptım bitirdim facebook a da bağlanmıştım sonra baktım ki token gelmedi işkillendim ss aldım ironsource görevinde devam ediyor yazıyordu orayı ve oyunu ss aldım yetkiliye gönderdim. İncelemeye aldılar 2 gün sonra baktım kırmızı olmuş reddedilmiş yazıyor çıldırdım ve 11 gün bitmeden görevi engellemişler. Neyse 151 oldum tekrar olanları ss aldım ironsource gmailine mesaj attım ve bana hiçbir dönüş yapılmadı sinirlendim o görevini yaptığım oyunu sildim birsey olursa diye zaten facebook bağlantım var deyip sildim. Benim ne yapmam lazım lütfen yardım edin.
    Last edited by Onkarla; 05-23-2021 at 11:22 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Onkarla View Post
    Hocam merhaba ben çok yeniyim benim de maruzatım olacaktı. Geçen bi görev aldım ve görev ödülü 141 tokendi 11 gün kala bitirdim çevirme oyununda 150. Seviye ol diyordu yaptım bitirdim facebook a da bağlanmıştım sonra baktım ki token gelmedi işkillendim ss aldım ironsource görevinde devam ediyor yazıyordu orayı ve oyunu ss aldım yetkiliye gönderdim. İncelemeye aldılar 2 gün sonra baktım kırmızı olmuş reddedilmiş yazıyor çıldırdım ve 11 gün bitmeden görevi engellemişler. Neyse 151 oldum tekrar olanları ss aldım ironsource gmailine mesaj attım ve bana hiçbir dönüş yapılmadı sinirlendim o görevini yaptığım oyunu sildim birsey olursa diye zaten facebook bağlantım var deyip sildim. Benim ne yapmam lazım lütfen yardım edin.
    Selamlar raporumda iletiyorum.