Page 14 of 21 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #131
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Veliko je pitanje da li ce i biti uopste utakmica... izasli su veceras na ulice kao da su postali svetski prvaci, koliko je to bolesno da ides da "docekujes"protivnicki tim
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Sta vas cudi to se i ocekivalo od albanaca(varvara)...
    Tocno ocekivalo se, ali ajde decki ajmo biti posteni, ono je Beogradu je bilo isto tako varvarski, da krenem sad nabrajati sve ne da mi se, neki su mi vec zamjerili ali sta im ja mogu, propusti na mecu u Beogradu su bili ogromni, redari su tukli igrace, bio je ono pravi linc i sasvim zasluzeno ste bodove izgubili, da bacen je dron ali vi ste bili organizatori tako da nije logicno da je Albanija bila kaznjena a ne vi.

    A Albanci su mi postali totalno antipaticni, bahati, bezobrazni i zelim im da ispadnu i navijao sam da im Srbija pomrsi racune
    lespa likes this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #132
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    komentar sa net-a na vest da je Ademi pao na doping testu:
    "Nije do ademija....gazda kihnuo u svlacionici pred utakmicu"

    ha ha ha ha
    Meni je bolji komentar sa jednog foruma sto sam procitao..

    Eto, ima i nesto pozitivno oko Dinama
    lespa likes this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #133
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ........

  4. #134
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Tocno ocekivalo se, ali ajde decki ajmo biti posteni, ono je Beogradu je bilo isto tako varvarski, da krenem sad nabrajati sve ne da mi se, neki su mi vec zamjerili ali sta im ja mogu, propusti na mecu u Beogradu su bili ogromni, redari su tukli igrace, bio je ono pravi linc i sasvim zasluzeno ste bodove izgubili, da bacen je dron ali vi ste bili organizatori tako da nije logicno da je Albanija bila kaznjena a ne vi.

    A Albanci su mi postali totalno antipaticni, bahati, bezobrazni i zelim im da ispadnu i navijao sam da im Srbija pomrsi racune
    OK, ali mi to gledamo emotivno, mi samo vidimo dron i sve sto je sledilo posle toga opravdavamo jer smo bili isprovocirani.
    Ali, kad covek hladne glave pogleda snimak kako redari i likovi iz publike napadaju albanske igrace, Bogdanov se setka po terenu itd, shvati da smo zasluzeno kaznjeni.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #135
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Vidis sta je zanimljivo...i sa takvom upravom, u jednoj sezoni se napravilo vise nego u x prethodnih...
    Inace ono sto je meni cudno, bile su tu neke prodaje igrace pa i fina suma od 5,6 mil E nakon prolaza Steaue, sasvim dovoljno vremena do BATE-a da se dovedu neka prava pojacanja, posebno u posljednoj liniji, dakle obrani, neshvatljivo mi je da se jedan provjeren stoper nije doveo, da se malo ulozilo, uslo u LP i sve bi se to isplatilo. Opet se pokazao taj balkanski mentalitet...to mi je uvijek krivo kad vidim da neki klub ima sanse izaci iz prosjeka, pa ne iskoristi priliku, a Partizan je bome imao par dobrih prilika ne samo ove sezone.

    Abu je stvarno car, Zivkovic je isto car, ali ne mozes reci da su samo oni dobri i da je sreca u Europi, jbga 6 pobjeda u Europi nije bas sreca, vjerovatno su i puno vise nabrijaniji na Europu, eto pogledaj kako je zadnju odigrao Ostojic kad je usao, a inace je rupa, Balazic je odigrao jako dobro, jbga nije bas da je sreca.

    Zivkovic se povredio,sad nzm dal ce biti spreman za Bilbao Abubakar ce biti sigurno..

  6. #136
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    OK, ali mi to gledamo emotivno, mi samo vidimo dron i sve sto je sledilo posle toga opravdavamo jer smo bili isprovocirani.
    Ali, kad covek hladne glave pogleda snimak kako redari i likovi iz publike napadaju albanske igrace, Bogdanov se setka po terenu itd, shvati da smo zasluzeno kaznjeni.
    Pa naravno da gledate emotivno, sve mi je jasno, i ja sam gledao emotivno na ona dogadjanja na Maksimiru , bratic od moje zene je tad uboden nozem, ali kad neke stvari pogledas sa distance...shvatis neke stvari, tako i ovdje, jbga ono u Beogradu je isto bilo barbarski, bila je to atmosfera linca, nevjerovatni propusti u organizaciji, navijaci koji tuku igrace, uzasni povici sa tribina, jbga ni to nije bilo bajno gledati.

    A podsjetit cu te da je propusta bilo i prije drona, no nebitno sad, sve je zavrsilo u redu, samo zelim reci da se ne treba sad nesto iscudjavati postupku Albanaca kad ni vi ne zaostajete u toj mrznji, mada moram priznati da su Albanci bas onako fanaticni, ne svidja mi se opcenito na globalnom planu sto imaju podrsku mnogih, to se ocitava i kroz nogomet i kroz druge sfere drustva, ponasaju se jako divljacki i to mi se nikako ne svidja, a evo na poslu imam kontakata i sa njima i bas se vidi ta neka divljacka crta u njima, ne prezaju pred nicim i sa njima imamo najvise problema
    lespa likes this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #137
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Zivkovic se povredio,sad nzm dal ce biti spreman za Bilbao Abubakar ce biti sigurno..
    Znam, pisalo je 3 nedjelje..nadam se da ce se oporaviti
    Sezona 27, Level 27


  8. #138
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    lespa likes this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #139
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    TopEl, Subic ne igra zbog kartona. On ce nam mnogo faliti. Ne znam dal je Lekovic oporavljen, vrv nije. Tako da ce Petrovic opet na beka, sto znamo kuda vodi. Ne igra nam Zile, motor ekipe. Bez ova dva igraca mislim da nemamo sanse bar i x da izvucemo. Mislim da cemo dobiti jedno 3 i vise komada.
    If you can dream it, you can do it.

  10. #140
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Utisci sa tekme Hrvatska - Bugarska i BiH - Wels ??? BiH odigrala katastrofalno. Šanse nismo stvorili do onog gola. Ali na kraju krajeva bitna je pobjeda. Nadam se da ćemo dobiti i taj Kipar i proći u baraž. Isto tako se nadam da će Norvežani kiksati zadnju tekmi u Italiji koja se već kvalifikovala pa da Hrvati prođu direktno kad već imaju šanse da idu direknto. Naravno računam da će lagano da dobiju Maltu. #SamoSloboda

Page 14 of 21 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast