Results 1 to 5 of 5

Thread: Problema prieteni

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    1

    Problema prieteni

    Salut, am si eu o problema nu imi apar meciurile la toti prietenii, de exemplu nu pot sa fiu suporter pentru unii din ei, cu toate ca eu i-am invitat in joc. Stie cineva cum se poate remedia? Se poate sa fim pe servere diferite?

  2. #2
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Depinde...
    dacă meciu e pe final nu poți susține pe nimeni
    dacă i-ai invitat tu nu cred că sunteți pe servere diferite, de obicei când inviți pe cineva acela intră automat pe server cu tine
    prietenii tăi sigur mai joacă? e posibil să fi fost inactivi și să le fi șters jocul contul

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Iulian Ungureanu View Post
    Salut, am si eu o problema nu imi apar meciurile la toti prietenii, de exemplu nu pot sa fiu suporter pentru unii din ei, cu toate ca eu i-am invitat in joc. Stie cineva cum se poate remedia? Se poate sa fim pe servere diferite?
    Da sunteti pe servere diferite, chiar daca i-ai invitat tu e posibil sa fie pe server cu tine. Din pacate momentan nu se poate face nimic pentru a remedia acest lucru.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    E naspa ,deoarece de exemplu eu cunosc pe mai multi prieteni pe Facebook care joace de mai mult timp de cat mine , iar altii de mai putin si nu-mi apare la Program competitional - meciurile prietenilor la niciunul .Intradevar mai sunt cativa , dar aceia sunt manageri care le-am dat add doar in joc , pt ca daca poate le-as fi dat add si pe Facebook nu le-as mai putea sa le vad meciurile nici lor .

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    aceeasi problema are si un prieten de-al meu...el m-a nvitat sa joc dar suntem pe servare diferite si nu ne putem vedeam meciurile