Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Probleme de conectare

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1

    Probleme de conectare

    Buna...de ceva timp am probleme de conectare...tot imi spune sa reincerc...dar nasol la alti prieteni merge...

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by lukyanxxx View Post
    Buna...de ceva timp am probleme de conectare...tot imi spune sa reincerc...dar nasol la alti prieteni merge...
    Problema poate sa fie din cauza browserului, încearca urmatoarele solutii.

    Actualizeaza: Flash Player
    Reinstaleaza: Browserul
    Sterge: Cache/Cookie (de la browser)
    Reseteaza: Conexiunea la internet.

    Vad ca este un topic mai vechi si nu a raspuns nimeni, am postat in idea ca poate candva va ajuta pe cineva.

  3. #3
    Newbie H3LL's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    34
    Problema este de la tine. Actualizeaza Flash Player si ia-ti Google Chrome. Se conecteaza simplu si usor de pe Chrome. Daca tot nu merge fa-ti o verificare la conexiunea la internet . Daca tot nu-ti merge ai erori in windows de la virusi stocati din download-uri in system32.

    Salut.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    8
    Salut..Vreau sa spun ca nu pot sa ma loghez de pe un cont..tot imi da conexiune pierduta..desi am netu bun,nu am virusi nimic..De ce nu pot intra?Pls,faceti ceva ca nu pot fi pe meciuri.

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Yosif Atty Fcrb View Post
    Salut..Vreau sa spun ca nu pot sa ma loghez de pe un cont..tot imi da conexiune pierduta..desi am netu bun,nu am virusi nimic..De ce nu pot intra?Pls,faceti ceva ca nu pot fi pe meciuri.
    Incearca sa stergi cacke/cookie de la browser si eventual in cazul in care nu merge sa resetezi conexiunea la internet.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    Eu nu ma mai pot conecta nici de pe telefon nici de pe laptop.........care ar fi cauza? pe laptop imi spune in permanenta conexiune pierduta incercati sa reincarcati aplicatia....si reincerc dar degeaba......iar de pe telefon imi spune ca a intervenit o eroare la conectarea la server.......iar de la internet e greu de crezut ca este problema mai ales ca pe telefon si cu wifi si cu internetul de la telefonia mobila imi spune mereu acelasi lucru " a aparut o eroare la conectarea la server"........mentionez ca internetul imi merge perfect...............care ar putea fi cauza??ma poate ajuta cineva????

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    8
    Am facut de toate si nimic..Tot conexiune pierduta imi da.,.Pana acum nu am avut asa problema niciodata..Totul vine din serverul top 11..Fiindca la mine tot e ok..De la voi vine problema..De ce,pe celalalt cont pot intra?Am 2 conturi pe care joc,si pe ala nu imi da nici o eroare..desi am acelasi net,tot.acelasi browser..

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Buzau
    Posts
    2
    Si eu am aceasta problema . Insa cu netul de acasa ma pot loga . Cu netul de la munca nu pot . banuiesc ca este restrictionat .

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    8
    De ce nu spune nimeni nimic?este IREAL,zi de zi,sa am aceeasi problema..Nu se poate sa imi mananc nervii..Schimbati naibii serverul pe care sunt..Tot timpul imi da sa reincarc.Am net bun,tot..si?Ma oftic de numai pot..

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1
    Salut.am o problema cu conectare la servar.am net tot.dc nu imi merge pe tel....

Page 1 of 2 12 LastLast