Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Probleme de conectare

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    1
    am si eu aceeasi problema de conectivitate ... chiar nu se poate face nimic?

  2. #12
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Fleseriu Dragos View Post
    am si eu aceeasi problema de conectivitate ... chiar nu se poate face nimic?
    Mai exact?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    22
    pe anumite telefoane, chiar daca descarcam aplicatia si o onstalam, nu ne putem conecta la sv de joc

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    3
    Aveti idee de ce nu ma pot conecta dupa telefonul mobil la Top Eleven ? De pe wifi ma conectez fara probleme insa prin serviciun wnw de la cosmote nu reusesc sa ma conectez.

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    16
    Buna ziua! Am ajuns la nivel 4 dar nu-mi apare sectiunea negocieri la aplicatia android.Nu merge de pe telefon sau ce trebuie sa fac?

    Sent from my Z130 using Tapatalk

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Brassó, Brasov, Romania, Romania
    Posts
    2
    dar nimeni nu stie cum se face cu aceasta problema si eu am patit la fel numa pot conecta la joc server eror . cu wifi nici o problema

  7. #17
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by farcasalexxx View Post
    Buna ziua! Am ajuns la nivel 4 dar nu-mi apare sectiunea negocieri la aplicatia android.Nu merge de pe telefon sau ce trebuie sa fac?

    Sent from my Z130 using Tapatalk
    Momentan nu este introdusa acesta optiune pe android !Pe parcurs poate se va introduce !: )

Page 2 of 2 FirstFirst 12