Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Cristi Condilă

Thread: Probleme Jucatori !

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    2

    Exclamation Probleme Jucatori !

    Să începem cu începutul, am licitat pentru un jucător, am câştigat licitaţia am primit 2 mesaje acolo la ''Ştiri'' cam asa Probleme Jucatori !-wqb8iqt.jpg iar după am vrut să-mi introduc jucătorul în prim 11, şi nu a mers mi-a scris Probleme Jucatori !-ydhvulc.jpg cum vedeţi şi în poză conexiune închisă, cum pot rezolva problema aceasta că am nevoie de jucători pentru meci şi nu pot schimba niciun jucător. Iar la lotul meu scrie la rezerve, s1 , s2 , s3 şi s5, iar s4 nu scrie , nu înţeleg care a fost problema, probabil un bug, aştept nişte idei, răspunsuri. Aş mai fi adăugat o poză dar nu merge să vă arăt...
    Mulţumesc, o seară plăcută tuturor !
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Probleme Jucatori !-mesaj.jpg   Probleme Jucatori !-s3s5.jpg  
    Last edited by Cristi Condilă; 10-15-2014 at 07:17 PM.
    tfc likes this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1
    Clar e bug !
    Last edited by Eugen Alin; 10-15-2014 at 07:19 PM.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    92
    ia incearca sa te conectezi pe pc

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Radu Luican View Post
    ia incearca sa te conectezi pe pc
    nu merge, m-am conectat, si rămâne ecranul cu fundalul ăla teren de fotbal, nu am ce să fac.. chiar nu am idee.

  5. #5
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Stai calm...nu e bug...Cel mai probabil ai avut un jucator pe pozitia s4 si l-ai vandut.Nu-i problema,daca vrei sa mai cumperi jucatori o sa ai 5 subrezerve...

  6. #6
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    NeamÈ›
    Posts
    1,005
    e bug.