Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
Like Tree1Likes

Thread: cine vrea sai dea in judecata top elevan

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7

    cine vrea sai dea in judecata top elevan

    vreau sa dau in jutecata jocul pentru inselatorie si vreau sa adun peste 100 de oameni cu probleme a acerstui joc care au investit bani in el si dau erori .eu unul de vreo 5 sezoane am numai erori avandt tot timpul prima sau a 2 echipa ca valoare din campionat si am bagat cam in fiecare sezon cate 60-70 de euro in jucatori de la impresar care nu erau buni de nimic .sant la nivelul 37 iar normal cred ca trebuia sa fiu la nivelel 45
    asa ca cine vrea sa-mi se alature sa ma caute ,adresa mea de imeil e andrei_ady78@yahoo.es sau sa ma caute pe facebook numele meu e bulancea andrei si acolo vb vb mai detaliat.eu unul ca erorile astea sant facute special de ei doar pentru a baga bani in continu la ei ,adica cea ce cumperi nu e adevarat intr-un cuvant de asta spun ca acest joc e inselatorie curata.\

  2. #2
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    cam ai dreptate , dreptate ai pentru ca si eu am bagat peste 200 de euro si m-am trezit in sezolnul urmator cu jucatorii accidentati si cu cartonas. D

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Îţi dai seama ca n-ai nici-un temei legal să dai în judecată jocul şi cea ce afirmi e penal (în sensul josnic).

    Faptul că pierzi nu este o eroare.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Si unde e inselatoria ? Ai investit, asta nu inseamna ca vei castiga tot timpul. Nu esti singurul care investeste...

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Eduard Andrei View Post
    Si unde e inselatoria ? Ai investit, asta nu inseamna ca vei castiga tot timpul. Nu esti singurul care investeste...
    Eh, n-au nici-un temei legal sa dea in judecata compania, iti dai seama ca daca ar deschide un proces ar pierde si ar trebui sa mai plateasca si cheltuieli de judecata.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Si mai mult ca sigur ar fi obligati pe urma sa plateasca despagubiri companiei.
    Nu are nicio idee in ce se baga .

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    9

    inselaciune

    Poate el nu are dar eu am...ieri am platit 6.20 euro pentru a beneficia de anumite servici pe care le oferiti si surpriza,bani au fost retrasi dar tokeni,nici pana acum nu i-am primit,am dovada pe telefon in mesaje ca plata a fost efectuata prin 2 sms-uri...daca va bateti joc o sa ne batem si noi joc

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    1
    Eu am pierdut o licitație si nu știu de ce , am poza dar nu știu cum sau unde sa o postez!

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Onu Ioan Ivan View Post
    Eu am pierdut o licitație si nu știu de ce , am poza dar nu știu cum sau unde sa o postez!
    Postimage.org - free image hosting / image upload încarcă poza aici şi trimite'ne link-ul.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    17
    Am trecut demult peste revolta asta interioara. De cateva sezoane bune am renuntat sa mai bag bani. Iau jocul ca pe ceva funny si fara miza. Cunosc mai multi playeri care nu au bagat niciun cent si au titluri de campioni, Cupe si Ligi castigate, iar eu nu am mai iesit campiond de prin sezonul 4-5. In timp ce eu itram pe joc de 10 ori pe zi, la meciurile mele si ale adversarilor, astia care nu au nagat niciun ban nu au telefoane smartphone si intra o data la 2-3 zile...Lasa echipa sa joace singura si chiar castiga, iar noi ne ofticam si visam sa ii dam in judecata, E clar ca cei care au produs jocul, vor sa castige bani, depinde de noi cat suntem de prosti sa dam bani pe un server care DA, uneori da si erori.
    Am intrebat si eu de mai multe ori adminii cu diverse probleme, dar de cele mai multe ori am primit raspunsuri la misto. O data am intrebat de ce in liga mea 14 sau 15 sunt jucatori din liga superioara 15 sau 16. Ziceam ca nu e o competitie corecta Iar Pricop asta imi zicea ca nu sunt playeri suficienti si ii combina. Ca sa le pot tine piept eram obligat sa cumpar jucatori doar de la impresar. Alta data ma plangeam ca dupa ce transfer jucatori si am buget pe minus nu pot vinde jucatori. Am suspectat ca ii tin intr-un fel de black-list si mi-a raspuns tot la misto: "ce echipa vrea sa transfere jucatori batrani?!". I-am raspuns ca Raul, Del Piero, Beckham au plecat in America la batranete si sa vezi cum dupa 2-3 zile am vandut tot ce doream si am iesit din faliment. Acum am acceasi problema si imi amintesc ca fostii jucatori ai lui Arsenal PIres si Ljungberg au fost reprimiti in activitate la 40 de ani la nu stiu ce echipa anonima. Eu acum am la vanzare jucatori de 22-3-24 ani care nu se vand. Cel mai batran are 30 ani si calitate 129. Chiar nu il vrea nicio echipa in realitate pe Cassilias doar pt ca e trecut de 30 ani?

Page 1 of 2 12 LastLast