Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
Like Tree1Likes

Thread: Licitatie jucatori- lipsa note

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11

    Licitatie jucatori- lipsa note

    Salut tuturor,
    sunt la inceput pe aici, am echipa de niv 8. Am o intrebare: voi acum cand vreti sa licitati pt. jucatori puteti vedea statisticile cu notele lui? Eu nu le (mai) pot vedea si nu stiu cum sa o rezolv? E naspa ca licitez in orb. Vreo idee ceva? Multam fain!!

  2. #2
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Marius Halici View Post
    Salut tuturor,
    sunt la inceput pe aici, am echipa de niv 8. Am o intrebare: voi acum cand vreti sa licitati pt. jucatori puteti vedea statisticile cu notele lui? Eu nu le (mai) pot vedea si nu stiu cum sa o rezolv? E naspa ca licitez in orb. Vreo idee ceva? Multam fain!!
    de unde licitezi? pc sau telefon?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    de pe PC. Stiu ca de pe tableta cu Android sau IPad nu se poate. Chestia e ca la un moment dat puteam sa vad (chiar sezonul trecut), acum nu le mai vad. Imi apare 0 (zero) peste tot exact ca la jucatorii de 18 ani fara meciuri in spate.

  4. #4
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Marius Halici View Post
    de pe PC. Stiu ca de pe tableta cu Android sau IPad nu se poate. Chestia e ca la un moment dat puteam sa vad (chiar sezonul trecut), acum nu le mai vad. Imi apare 0 (zero) peste tot exact ca la jucatorii de 18 ani fara meciuri in spate.
    sunt și unii jucători care nu au jucat deloc la fostul club, și nu are de unde să-ți arate note

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    da stiu, dar la mine in liste toti sunt fara note de cel putin 2/3 saptamani. Tot ce am cumparat sezonul asta a fost in orb si crede-ma ca am tot cautat. Oricum mi se pare ciudat, chiar nici unul sa nu fi jucat deloc....? Ai mai auzit de chestia asta pana acum, sunt curios?

  6. #6
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Marius Halici View Post
    da stiu, dar la mine in liste toti sunt fara note de cel putin 2/3 saptamani. Tot ce am cumparat sezonul asta a fost in orb si crede-ma ca am tot cautat. Oricum mi se pare ciudat, chiar nici unul sa nu fi jucat deloc....? Ai mai auzit de chestia asta pana acum, sunt curios?
    nu nu am mai auzit, totuși dacă nu are note nu contează că e slab, eu mi-am luat țeapă cu un atacant cu note numai de 8 și 9, la mine ia doar 6 și 7, dei notele uneori nu contează, uneori

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    203
    probabil acel jucator nu a jucat nici un meci sezonu asta
    eu nu ma uit niciodata la notele jucatorilor pe care ii cumpar
    nu consider ca are vreo importanta

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    Ionut, poate nu ai citit foarte atent tot mesajul, am zis ca de cel putin 3 sapt. nu gasesc nici un jucator pe listele de licitatii la care sa-i vad notele, inteleg unul, doi, trei... dar chiar toti? E absurd...

  9. #9
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Eu am un jucator care are 5.6.6.5 dar mai mereu isi face treaba .deci nu da prea mare imporatant la note ca ,cateodata nu conteaza.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    Ciprian, daca ai de ales dintre 2 jucatori de pe lista de licitatie, unul numai cu note de 8 si 9 iar celalalt cu 4, 5 si 6 pe care l-ai lua?
    Dar nu asta e problema, discutia a luat un alt sens, practic vroiam sa stiu doar daca exista vreo solutie la problema mea si daca pot avea ajutor.

Page 1 of 2 12 LastLast