Results 1 to 9 of 9

Thread: sunteti niste jigodii

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1

    sunteti niste jigodii

    ce mortii masii faceti aici bai fraierilor conduc tot campionatul de pe locul 1 si ma faceti in ultimele 2 etape!!! iar campionatul il castiga unul de 73 calitatea iar eu am 81, sa va fie rusine muistilor.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails sunteti niste jigodii-screenshot_103.jpg   sunteti niste jigodii-screenshot_104.jpg  

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    tu nu ai vazut ca echipa ta este in cadere . de ce nu ai schimbat ceva la ea? si eu am simtit scaderea de forma a echipei mele si am luat masuri

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Nu e vina nimanui ca tu nu stii juca top eleven
    Last edited by Cristi Huzum; 01-10-2015 at 05:20 PM.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Si eu am pierdut campionatu in penultima etapa,ma batut locul 7 cu 3-0 si am pierdut campionatu la golaveraj,daca ma batea cu un gol diferenta castigam capionatu

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Zamo Zamorano View Post
    ce mortii masii faceti aici bai fraierilor conduc tot campionatul de pe locul 1 si ma faceti in ultimele 2 etape!!! iar campionatul il castiga unul de 73 calitatea iar eu am 81, sa va fie rusine muistilor.
    Tu vrei numai sa castigi primul loc ? Se mai intampla si din astea,si eu am patit-o si nu ma mai plang atat !
    Este doar un joc si il tratez ca atare !

  6. #6
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Mosule, se mai intampla. Intr-adevar, este al dracu' de frustrant sa pierzi campionatul aiurea. Este ireal cum o echipa care ar avea nevoie de 3 puncte in 3 meciuri sa nu faca decat 1 punct daca se bate pentru campionat. Mai ales in situatia ta. So effin' sad, man. Ghinion cat cuprinde.

    Vorba unui tovaras de-al meu: "Viata-i greu si tiganii are arme." ). Gen.

  7. #7
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Eu il inteleg pe om e frustrant ca si eu am pierdut o dubla dintre meciurile campionatul trecut cu unu care a terminat pe locul 8 (eu lucul 2 ) si mereu dominam cu 66-64% ,dar nimic ....am pierdut cu 2-1 mereu .

  8. #8
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    No si amu te.ai enervat pt nimik . Sezonu viitor va fi mai bine . O sa vezi mai incolo ca o sa te bucuri ca ai terminat pe 7 si ca nu ai ramas pe 8 sa repeti sezonul

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    urata situatie