Results 1 to 8 of 8

Thread: In atentia moderatorilor top eleven...

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3

    In atentia moderatorilor top eleven...

    Cum de am 184 la echipa vine unu de 180 si ma bate mar )) am moral maxim si conditie tot maxima...de cateva sezoane constat ca sunt futut de nu ma vad.... nu mi-am schimbat deloc stilul de joc iar la ce palmares am nu am cum sa iau bataie de la toti inaptii care nu au nici palmares nici macar pe aproape cat al meu ,,,,adica ce sa inteleg ca eu cu ditamai palmaresul nu joc top eleven cum trebuie si unu care e mai slab ca mine joaca dintro data super ? ))

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    In jocul asta nu e vorba de palmares, e vorba de tine cum iti asezi jucatorii sa iti ia cel mai bun rating intr-un meci, cum ziceam sistemul jocului s-a schimbat, nu mai cazi cu echipe slabe carora sa le dai 10-0, acum cazi cu manageri activi care au echipe apropiate de nivelul echipei tale.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    e putina vrajeala in explicatia ta

    ex: jucatori cu note intre 8 - 10, pierd meciul acasa cu ultima clasata iar jucatorii promesc note intre 5 - 6 - aici cum e ?

  4. #4
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Daca jucatorii tai ia 8-10 sunt slabe destul de sanse sa pierzi, daca ia 5-6 atunci da pierzi, nu e nici o vrajeala e realitatea.

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    184 vs 180 la primul 11 ? Oricum diferenta nu mi se pare exorbitanta ca sa nu se intample asa ceva si e ok daca se intampla de 1,2 ori pe sezon dar daca-i ceva la ordinea zilei e clar ca nu-i normal.

    Cat despre palmares nu vad ce legatura are. Te referi la faptul ca tu ai palmares mai bun deci esti mai experimentat sau?

    Da sunt si cazuri de "nedreptate" dar asa e jocul facut, toti pierdem asa si nu cred ca o sa se schimbe prea curand.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    A doua oară !
    E 1 noaptea și găsesc un ST de 18 ani valoare 69.
    Ofertez și aștept o oră . Nimeni , nimic. Mă bucur până la ultima secundă
    când mă pune să AȘTEPTAȚI - trece o jumate de oră , se închide conexiunea.
    Revine și bineînțeles FĂRĂ jucătorul ofertat.
    Ori jocul s-a extins prea mult , ori serverele sunt depășite.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    O întrebare.
    Cum fac cadou un tricou ?
    Mulțumesc.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    10
    Ori conexiunea ta la server s-a intrerupt intre timp? Ca daca stai inactiv o perioada de timp ti se intrerupe conexiunea