Results 1 to 6 of 6

Thread: Accidentari foarte dese

Dreamer Mr.Uzzy's Avatar

Accidentari foarte dese

Deci jocul asta cred ca-i special setat sa te manance de bani....
    Au vazut ca am multi tokeni si ma forteaza sa-i consum pe pachete rosii,cel putin 12 pe zi

Deci joc cu deposedarea pe Normal,totul e default,conditia full si aproape in fiecare zi sa am cate un accidentat..chiar 2.
    Am unul in echipa care se accidenteaza la fiecare meci,chiar si de 2 ori in aceeasi zi.Ce dracu,e facut din hartie?

Poze cu toate accidentarile de pana acum: Postimage.org / gallery - snap0099, snap0100, snap0101, snap0102, snap0104, snap0105, snap0106
    Poze cu jucatorul "de hartie" :

Zi-mi tu Cataline daca nu-i bataie de joc
    Last edited by Mr.Uzzy; 10-07-2015 at 02:53 PM.

Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Inca o accidentare al altui jucator "de hartie" asta macar odata la 2 zile se buleste )
    E a-3-a pe ziua de azi,iar la meciuri primesc galben inca din prima repriza deci pachete rosii din... mai fac rost

Accidentari foarte dese-jgf.jpg

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Mda te cred. Nu stiu exact care-i sistemul dar am observat ca-i legat de sezonul curent. Sunt sezoane in care ti se accidenteaza jucatorii pe capete si sezoane in care ai 3,4...
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Sezonul trecut a avut vreo 8 accidentari pt ca-i rupeau toti picioarele,acum le rupe el poarta cu 14 goluri in 2 meciuri(8 goluri intr-un meci,new record).

)

Accidentari foarte dese-1.jpg

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    A aparut un update la accidentari sa nu mai fie asa dese
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Dreamer
    Da , dupa acest update nu se mai accidenteaza asa de des

Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    A aparut un update la accidentari sa nu mai fie asa dese