Results 1 to 7 of 7

Thread: Problema mea.

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    4

    Problema mea.

    Problema mea.-problema-mea-2.jpg

    Cineva cu copetenta in jocul astea imi poate da o explicatie,deci eu care investesc cu bani reali si aduc echipa la un nivel mai bun in acest caz (media 49.7) iau bataie de la o echipa care are media de jucatori 43.8. Vi se pare corect ?

  2. #2
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Am mai batut si eu dinastea cu echipa plina de jucatori de la impresar,nu-i o noutate...

    Uita-te la rating-urile jucatorilor si vezi din cauza cui merge prost echipa..





  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    34
    Nu esti singurul, eu azi am facut egal cu unu care nici macar nu e activ si eu aveam si vreo 7-8 care ma sustineau si nu e prima data in sezonul asta....

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Calitatea medie nu reflecta meciul deloc, sunt persoane care au calitatea de 2 stele si primul 11 de 7, o poza cu primul 11 al tau si al lui daca se poate.

    Acum nu vreau sa tin cu jocul, ce-i drept si jocul are o multime de rezultate haotice, fara niciun sens care ar trebui fixate....
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Vlad Tepeș View Post
    Pina astazi am jucat si eu acest joc dar azi am incetat sa mai joc datorita faptului ca e un joc de extrem de slab in care iti pierzi timpul degeaba. Va si relatez de ce. Azi am jucat in campionat cu un jucator mai slab decit mine ...cind ma refer mai slab spus asta ca eu la nr de jucatori cu 5 stale si cu 4 stele eram net peste el si pe linga asta aveam si citiva jucatori cu abilitati speciale.Am avut si asezare buna in teren pe toate posturile. Am jucat in campionat, acasa si surpriza.....am luat bataie ceea ce nu e normal daca e sa o luam normal.... Am facut transferuri de jucatori buni ...i-am antrenat..erau la maxim cu toate si am luat bataie....asa ca mi se pare un joc penal si fara nici o logica. Inca un joc jenant fara nici un sens si o pierde re de timp. Imi pare rau ca mi-am pierdut timpul degeaba pe un joc care mi s-a parut ok ca acum sa fiu convins ca e un joc jenant.Daca vreti sa nu va pierdeti timpul si voi ca mine va dau acelasi sfat. Sa renuntati ...Din aceasta zi nu voi mai juca acest joc penal.
    Ar trebui sa te reapuci...adica mai este si ghinion.Eu de exemplu sezonul asta am fost eliminat din Cupa de cineva cu un nivel mai mic decat mine.In alt sezon mai demult am avut o infrangere in Campionat :aveam posesie 80 si am pierdut 2-0.
    Pana la urma este un joc si trebuie luat ca atare.

  6. #6
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Quote Originally Posted by Vlad Tepeș View Post
    Pina astazi am jucat si eu acest joc dar azi am incetat sa mai joc datorita faptului ca e un joc de extrem de slab in care iti pierzi timpul degeaba. Va si relatez de ce. Azi am jucat in campionat cu un jucator mai slab decit mine ...cind ma refer mai slab spus asta ca eu la nr de jucatori cu 5 stale si cu 4 stele eram net peste el si pe linga asta aveam si citiva jucatori cu abilitati speciale.Am avut si asezare buna in teren pe toate posturile. Am jucat in campionat, acasa si surpriza.....am luat bataie ceea ce nu e normal daca e sa o luam normal.... Am facut transferuri de jucatori buni ...i-am antrenat..erau la maxim cu toate si am luat bataie....asa ca mi se pare un joc penal si fara nici o logica. Inca un joc jenant fara nici un sens si o pierde re de timp. Imi pare rau ca mi-am pierdut timpul degeaba pe un joc care mi s-a parut ok ca acum sa fiu convins ca e un joc jenant.Daca vreti sa nu va pierdeti timpul si voi ca mine va dau acelasi sfat. Sa renuntati ...Din aceasta zi nu voi mai juca acest joc penal.
    Jocul ofera astfel de surprize, de cele mai multe ori neplacute. Conteaza si tactica folosita, morarul jucatorilor, conditia, etc Si chiar asa daca iti prinde portarul o zi proasta te-a aranjat. Iti dau un exemplu la un meci de-al meu: suturi pe poarta 7-2 pentru mine, scor 1-2.

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Topic inchis. Va rog ca pe viitor sa nu mai postati peste alte persoane deoarece nu o sa mai intelegem absolut nimic.

    Daca aveti vreo problema, va rog sa deschideti in topic nou. Multumesc anticipat!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook