Thread: interesant, foarte interesant - meci "in direct"

Aug 2015
    544

interesant, foarte interesant - meci "in direct"

Astazi am patit o situatie ciudata:

urmaresc meciul in direct (meci in deplasare) si eu si adversarul si avem urmatoarea evolutie a scorului:
    1-0, apoi 1-1 si apoi scorul devine 1-2 prin minutul 42 (reusisem sa egalez si chiar sa intorc rezultatul) cand SURPRIZA - se intrerupe jocul si apare mesajul cu eroarea datorita mentenantei (in jurul orei 14.30 a fost)

dupa cca 10 - 15 minute cand reusesc din nou sa ma conectez ce sa vezi, meciul care a vusese loc si unde am reusit sa urmaresc o repriza s-a incheiat cu scorul final de 1 - 1

din pacate nu am print-scren cu situatia existenta in timpul meciului.

am vazut pe forumul englezesc ca s-a postat acolo un anunt in acest sens

astazi a existat o eroare pe server si sunt multe meciuri care au avut de suferit

Acolo s-a anuntat ca daca exista jucatori care au avut de suferit datorita acestei erori (meciuri cu rezultate diferite - cum este si exemplul meu de mai sus) sa trimita tiket catre ecjipa de suport si se vor eferi recompense celor care au avut astfel de probleme

PS poate nu toti cei interesati o sa vada aceasta postare si de acee rog adminii acestui forun romanesc sa posteze un topic separat cu acest anunt (asa cum este si pe forumul englezesc)

multumesc

3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Nov 2012
    Romania
    12,976
    E normal sa fie asa deoarece meciurile in desfasurare nu sunt salvate si la fel este si la cele proaspat incheiate.

Dureaza cateva minute bune pana ajung sa fie salvate toate de pe server, sunt N meciuri si nu e usor iar despre stabilitatea serverelor nu cred ca se poate plange multa lume, Uptimpul e si de cateva luni bune consecutive..
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

4. #4
    Addicted
    Aug 2015
    544
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post

asa este, scopul meu a fost ca si ceilalti colegi sa vada

singurul anunt a fost postat pe forumul englezesc si de aceea am deschis cele 2 topicuri (acesta si inca unul) pentru ca ceilalti colegi sa vada si sa trimita tikete

PS am fost putin "hot" (sa imi fie cu iertare), desi nu am avut meciuri in perioada cu probleme, am trimis totusi tiket si asa cum am anuntat pe topicul celalalt am primit 10 tokeni si cate 5 bustere (nu e mult dar a fost gratis)