Thread: acum serios,se intrece orice masura

Rookie
    Sep 2015
    93

acum serios,se intrece orice masura

Cum plm bat in meci de campionat cu 4-1...iar rezultatul final devine 4-2????..uitandu-ma pe raportul meciului..vad ca a dat gol la scorul de 2-0 pentru mine...cand de fapt eu am avut 4-0.Deci eu am vazut meciul asa..2-0 la pauza pentru mine..dupa pauza s-a facut repede 4-0 si apoi a dat pe final adversarul un gol final 4-1.Raportul meciului zice altceva,jalnic a devenit jocul asta.Poate in campionat nu conteaza dar de se intampla in faze eliminatorii si pierdeam calificarea din cauza acelui gol fantoma direct "delete"jocului dadeam

2. #2
    Addicted
    Aug 2016
    Bucharest
    505
    Nasol, eu eram specator la un meci pentru locul 1 in campionat, si era rezultat favorabil mie, adica 1-1, si m-am bucurat ca am luat ca am luat campionatul, cand colo sa vad ca se terminase 2-1 pt contracanditatul meu la locul 1, si mi-am bagat ceva, timp de 2 luni, doar banutii si tokeni m-au interesat. Parerea mea, fa un ticket ceva dar sa ai dovada ca nu ti-l ia in considerare.