Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
Like Tree14Likes

Thread: Tokeni lipsa

  1. #1
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544

    Angry Tokeni lipsa

    Rog moderatorii sa ma ajute cu cei de la Nordeus referitor la neacordarea unor tokeni.

    Am finalizat, pe android, 2 oferte pentru tokeni gratis, o ferta pentru 2 si o oferta pentru 9 tokeni.

    Aceste oferte se aflau pe "peretele" celor de la Tapjoy.

    Nu am primit in cont acesti 11 tokeni, am trimis tikete la Tapjoy iar cei de la Tapjoy mi-au raspuns la tikete ca ei au acordat acesti tokeni DAR eu nu am primt in cont acesti tokeni (am mailurile primite de la Tapjoy).

    Am trimis apoi tiket la Nordeus in care am semnalat aceasta problema DAR Nordeus mi-a raspuns ca nu e problema lor.

    Rog urgent moderatorii sa ma ajute in rezolvarea acestei probleme.

    Pot trimite dovezile privind finalizarea celor 2 oferte, emailurile de la Tapjoy si mailul de raspuns de la Nordeus.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    ai cam gresit persoanele cui sa te rogi.Aici isi iau "leafa"degeaba dansii..))
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    ai cam gresit persoanele cui sa te rogi.Aici isi iau "leafa"degeaba dansii..))
    hai sa nu fim rai

    - la toate jocurile de acest tip - functia de moderator este "voluntara" - nu exista o remuneratie, exista anumite bonusuri in joc.
    - la toate jocurile de acest tip - moderatorii au si alte canale de comunicare cu dezvoltatorul si pot sa solicite informatii despre un anumit caz "mai deosebit" in masura in care este documentat.

    eu am incredere ca se poate rezolva problema cu sprijinul lor

    in acest moment astept un ultim raspuns de la dezvoltator

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    hai sa nu fim rai

    - la toate jocurile de acest tip - functia de moderator este "voluntara" - nu exista o remuneratie, exista anumite bonusuri in joc.
    - la toate jocurile de acest tip - moderatorii au si alte canale de comunicare cu dezvoltatorul si pot sa solicite informatii despre un anumit caz "mai deosebit" in masura in care este documentat.

    eu am incredere ca se poate rezolva problema cu sprijinul lor

    in acest moment astept un ultim raspuns de la dezvoltator
    ma faci sa rad..))

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    nu glumesc, vorbesc cat se poate de serios.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    nu glumesc, vorbesc cat se poate de serios.
    ok man.sper sa iti rezolvi problemele pana la urma.Lasa-mi un mesaj privat ca sa stiu si eu cum a mers treaba.
    ps: cum e voluntara daca are anumite bonusuri????...nu trebuie sa imi raspunzi.o zi buna
    florian slaniceanu likes this.

  7. #7
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    ok man.sper sa iti rezolvi problemele pana la urma.Lasa-mi un mesaj privat ca sa stiu si eu cum a mers treaba.
    ps: cum e voluntara daca are anumite bonusuri????...nu trebuie sa imi raspunzi.o zi buna
    o sa te anunt, mai ales ca e vorba de 11 tokeni

    una e sa ai bonusuri de joc si alta e sa primesti ceva banuti reali. sa sti ca nu sunt prea multi amatori de astfel de activitati chiar si pentru acele bonusuri, de aceea este de apreciat ca exista totusi niste oameni ca acorda o parte din timpul lor pentru a coordona o astfel de activitate.

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    o sa te anunt, mai ales ca e vorba de 11 tokeni

    una e sa ai bonusuri de joc si alta e sa primesti ceva banuti reali. sa sti ca nu sunt prea multi amatori de astfel de activitati chiar si pentru acele bonusuri, de aceea este de apreciat ca exista totusi niste oameni ca acorda o parte din timpul lor pentru a coordona o astfel de activitate.
    personal m-am saturat de forumul asta..hai sa nu il transformam intr-un chat ca oricum e vai si amar de el.Lasam asa si problema asta cu "voluntariatul"..oricum nu ma intereseaza ce si cum..dar nu m-am referit nicidecum la bani reali.
    ps am vazut ca ai o asociatie puternica si de la inceput joci acolo...dar totusi imi pare ciudat sa joci cu acei "indieni-japonezi"...nu stiu..chatul il folositi in limba engleza??cum va intgelegeti?glume..chestii..minunatii in chat se fac..)??

  9. #9
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    am nimerit acolo de la al 3-lea turneu si am ramas acolo pentru ca sunt destul de activi baietii aia - sunt vietnamezi.

    nu folosim chatul decat extrem de rar si atunci in engleza (nici macar ei intre ei nu fac glume in vietnameza pe acolo)

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    am nimerit acolo de la al 3-lea turneu si am ramas acolo pentru ca sunt destul de activi baietii aia - sunt vietnamezi.

    nu folosim chatul decat extrem de rar si atunci in engleza (nici macar ei intre ei nu fac glume in vietnameza pe acolo)
    apai man..e pierdere de timp asa.Stati acolo in asociatie gramada doar sa fierbeti orezul??)).Hai cu noi...macar vorbim toti romaneste si de cele mai multe ori intram pe joc..doar sa mai discutam in chat..cate o minciuna..cate de-o tactica..) cate un amical..:=))
    florian slaniceanu likes this.

Page 1 of 3 123 LastLast